PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795402}
3,0 319
ocen
3,0 10 1 319
The Blind King
powrót do forum filmu The Blind King

Film moim zdaniem nie zasługuje na miano słabego. Pomyleniem jest notowanie go w sekcji horrory. Jest to film bardziej psychologiczny, o mężczyźnie który walczy ze swoimi wyrzutami sumienia. Co w dalszych jego losach zmusza go do złych wyborow oraz walki z samym sobą. Wg mnie film ten jest stworzony dla koneserów psychologii, bo koneserzy horrorow go zwyczajnie zlinczują.

ocenił(a) film na 6
dadadalelele

Popieram,film całkiem spoko,mroczny klimat,fabuła też dość ciekawa.Na pewno film nie zasługuje aż tak niską ocenę tu na FW.PS,lektor u mnie czytał tytuł filmu,Mroczna cisza ;)

dadadalelele

'Koneserów psychologii' padłem ze śmiechu. Ten film to klasyczny horror z klasycznym demonem wyciągającym z ludzi ich mroczne tajemnice, doprowadzający ich do obłędu. Końcowa scena nie pozostawia żadnych złudzeń co do istnienia demona w świecie rzeczywistym.

Tracker

Pozostawia... Przecież bohaterowie już nie żyją, a końcowa scena jest podsumowaniem całego filmu, zła strona (czy też choroba, schizofrenia?) wzięła ostatecznie górę nad głównym bohaterem. Moim zdaniem nigdy nie było żadnego fizycznego ducha w tym filmie, to Craig jest tym demonem i we własnych snach i w świecie dziewczynki, ponieważ domyśla się że to tata zabił mamę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones