PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 418
ocen
5,3 10 1 29418
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

zorientowaliście się, że to same kobiety naciskały guzik, a to możemy porównać do Adama i Ewy gdzie to Ewa został skuszona do zerwania owocu i dała zjeść ten owoc Adamowi, w tym filmie jest analogicznie to przedstawione, czyżby właśnie chodziło w tym filmie o ponowną próbę dla ludzkości, ( czyli Bóg i Szatan musieli zacząć pracować znów razem, zastanawiam się tylko kto był pracodawcą oszpeconego faceta ), a to wszystko było wstępem do końca świata, po obejrzeniu filmu właśnie takie odniosłem wrażenie, nie rozumiem dlaczego mieszały się tutaj wątki magii oraz religii,

ocenił(a) film na 5
michal_kaluzynski

zawsze pozostaje Mars... ;]

michal_kaluzynski

też zauważyłam tą analogie a co do innych wątków to jak dla mnie było ich za dużo przez co film stał się momentami śmieszny/absurdalny ... po seansie az nie wiem jak go ocenić

ocenił(a) film na 7
michal_kaluzynski

tego bym się spodziewał, kobiety zawsze mocniej stąpają po ziemi niż faceci natura tak je stworzyła, muszą zapewnić przetrwanie gatunku, a pieniądze są właśnie wyznacznikiem takich przyziemskich wartości. Zdziwiłbym się gdyby to facet naciskał guzik, i zanim zaczniecie mi zarzucać coś to się zastanówcie.

ocenił(a) film na 7
michal_kaluzynski

nie zauważyłem tam magii tylko naukę i może odrobinkę religii.

CogitoErgoSum1

A ja kosmos, kosmitów i ten kierunek...nie wiem czy to się jeszcze kwalifikuje do 'nauki', ale już chyba nie do religii ;)

ocenił(a) film na 3
CogitoErgoSum1

"nie zauważyłem tam magii tylko naukę" naukę? żart?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones