PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736953}
5,8 47 357
ocen
5,8 10 1 47357
4,0 5
ocen krytyków
The Boy
powrót do forum filmu The Boy

Trudno jest napisać cokolwiek, by nie zrobić spoilera. Dlatego napiszę od siebie, w sposób bardzo tajemniczy: uwielbiam filmy z zagadkami. A jeszcze bardziej lubię, kiedy staje się coś, czego bym się nie spodziewał. Dlatego moim ulubionym gatunkiem filmowym jest thriller. The Boy nie jest według mnie arcydziełem, natomiast z pewnością jest to pozycja, która na przestrzeni ostatnich lat zalicza się do lepszych w kategorii: kino grozy.

poland7

A u mnie na odwrót. Ostatnie dwadzieścia minut filmu to tragedia i obniżyłem ocenę przez to.

użytkownik usunięty
poland7

mało oglądasz filmów w takim razie, bo koncówka zerżnięta z innej produkcji.

ocenił(a) film na 2
poland7

Końcówka była tak tragiczna, że wręcz żenująco beznadziejna. Film tak do połowy oceniam na 4/10, myślałem, że się rozkręci ale jednak nie. I ostatecznie przez okropną, tandetną, beznadziejną końcówkę oceniam na max 2/10

poland7

Owszem końcówka była zaskakująca ale in minus i mi też obniżyła ocenę. Nie będę pisał że było tragicznie ale gdybym dostał to czego się spodziewałem po scenie wizyty byłego chłopaka to byłoby z 8. a tak ledwo 6 i to z minusem.

ocenił(a) film na 7
hofek

Powiem szczerze, że obejrzałem niedawno ten film drugi raz i niestety osłabiło to moją opinię na jego temat. Obejrzany po raz pierwszy i na gorąco, mógł robić wrażenie, jednak: nie jest to kino górnych lotów i zgadzam się z opiniami, że trailer lepszy niż film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones