PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=418060}
6,1 1 109
ocen
6,1 10 1 1109
The Canyon
powrót do forum filmu The Canyon

.... ponieważ jest w każdej scenie (co jest akurat plusem dla filmu)
Walka z wilkami, guma do żucia, pochowanie człowieka razem z nożem to powoduje że film
nie jest "bardzo dobry"

Yvonne Strahovski uratowała ten film swoją dobrą grą.

7/10 moim zdaniem.

użytkownik usunięty
deba

jeśli mogę zapytać to na jakiej stronie w necie to znajdę bo szukam i nie mogę znaleźć

ocenił(a) film na 4
deba

Dałam 5/10 i to tylko dla tego że grała w nim Yvonne. Niestety film ciągnie się nie miłosiernie i kilka tych scen o których mowa powyżej sprawia że nie można tej produkcji zaliczyć do udanej min. rozmowa telefoniczna na półce skalnej ;)
Fani Yvonne mogą zobaczyć całej reszcie z czystym sumieniem odradzam.

Ja film znalazłam na chomikuj.pl ale bez wykupienia transferu się tam nie obejdzie

użytkownik usunięty
deba

Coś dla fanów Yvonne. Gdyby nie ona, nigdy bym nie obejrzał tego filmu.

ocenił(a) film na 7
deba

Też obejrzałem ze względu na Yvonne ale film oglądało się przyjemnie mimo kilku niedoróbek

deba

Dlaczego wszystkim przeszkadzają tego typu błędy w tego typu filmach? To historia turystów, starających się przetrwać, nie film instruktażowy o tym jak przeżyć. Myślisz, że gdybyś to ty był na ich miejscu nie podjąłbyś żadnej głupiej decyzji?

TheWarLord

Pewnie bym podjął niejedną głupią, ale na pewno nie pochowałbym kogoś z nożem w czasie walki o przetrwanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones