PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622549}
8,1 12
ocen
8,1 10 1 12
The Chronicles of Narnia: The Magician's Nephew
powrót do forum filmu The Chronicles of Narnia: The Magician's Nephew
antospo

Prawdopodobnie tak, ale nadal nie wiadomo w 100% czy w ogóle powstanie.

aneciora11

Ja bym się tego filmu spodziewał w 2013

batman_fw

Szkoda... Jest to jedna z moich ulubionych części, ale wolałbym po kolej:(

antospo

ale to jest pierwsza część jeśli chodzi o historie

adrian229

Po kolej, to nie znaczy chronologicznie. Chodzi mi o kolejność, takę jak książki.

antospo

Wiadomo kto będzie grał julje pole?

batman_fw

Ja:D (żartuję) a tak na poważnie to na razie nie wiadomo w ogóle jaki będzie film (czy w ogóle będzie) więc takie pytania są bezsensu.

antospo

Projekt martwy.

Tatar

To już jest potwierdzone?

yvonneD

Ani widu ani słychu. A to oznacza, że projekt martwy. A tym bardziej, że dwie poprzednie części nie spełniły pokładanych nadziei... Nie nada - no way.

Tatar

Szkoda... Czyli pewnie "Srebrne krzesło" tez nie wyjdzie, bo jakoś nie widzę żądnych informacji o tym...

yvonneD

Nie należy tracić nadziei:). Główny powodem braku jakichkolwiek informacji jest fakt, że Walden wygasła umowa z CS Lewis Estate co oznacza, że na razie nie ma żadnych szans na film, musimy poczekać kilka lat, prawdopodobnie nawet do 2014 roku na coś więcej.

aneciora11

NI już nie będzie. Nie było z dóch poprzednich części zbyt wielu dudków, to i nie będzie nastepnych części! Nie przyniósły dudków, więc koniec!

Tatar

wszystkie trzy części jakie powstały to prawdziwe żyły złota. Muszą to nagrać

filmomanka_6

Jak widać złoże okazało się niewielkie. Zwłaszcza ostatnia. Wielu dudków z tego nie będzie.

Tatar

Geez 'Siostrzeniec Czarodzieja' ._. mi by bardziej zależało na ekranizacji 'Konia i jego chłopca' no ale chyba się nie doczekam [pomijając fakt że coś ostatnio 'wyrosłam' z fantasy ale to się wytnie :P]

Marien

Wielu rzeczy się nie doczekamy. Ja też się zmieniłem w dużym stopniu.

Tatar

Hah... no ja na pewno nie jestem już taka sama jak 3 lata temu w gimnazjum jak pisałam na forum na stronie Opowieści z Narnii xD 'wydoroślałam' i to w niektórych momentach trochę w negatywny sposób, ale to już taki szczegół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones