PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645902}
3,5 454
oceny
3,5 10 1 454

The Culling
powrót do forum filmu The Culling

Tragedia....

ocenił(a) film na 1

Jak można w takich czasach nakręcić takie dziadostwo. Dialogi, gra aktorska, fabuła jest fatalna. Bez zastanowienia ocena 1. Jedynie mi się okładka podoba :)

DafcioBB

Zawsze mnie śmieszy jak ktoś narzeka na grę aktorską czy dialogi w horrorach. To nie aktor ma mnie przestraszyć, ja nigdy nie patrzę na grę aktorską w horrorach.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

jak lubisz żenadę co poradzić. Pozdro

DafcioBB

Po prostu nie patrzę na grę aktorską w horrorze, bo to nie aktor ma mnie przestraszyć.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

dla mnie ten jest film fatalny. Dziadostwo jak "Ludzka Stonoga 3" tyle w temacie :) Pozdro

DafcioBB

Jeszcze tego filmu nie widziałem. Wypowiadam się jedynie na temat gry aktorskiej w horrorach, która według mnie jest zupełnie nie istotna.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Bardzo się mylisz, gdyż w horrorach gra aktorska równiez jest istotna.

angie_stroo

Być może dla ciebie tak jest. Ja na nią zupełnie nie zwracam uwagi bo to nie aktor ma mnie przestraszyć w horrorze.

angie_stroo

Ale tutaj gra aktorska wcale nie była taka zła. Nie rozumiem tego narzekania na grę aktorską w tej produkcji. Osobiście bardzo mi się podobało jak dziewczyny zagrały strach i panikę.

Andrzejek324

jesli gra aktorska w horrorze jest nie istotna i nie ma ona dla Ciebie znaczenia to gratuluje bo nie wiem po co wogole film ogladac skoro chocby efekty specjalne i inne doznania byly na najwyzszym poziomie to fatalna gra aktorska ten film totalnie rozwali na lopatki . I to sie tyczy kazdego gatunku .

mystycpizza

JA horrory oglądam tylko i wyłącznie dla duchów, demonów, diabła i innych wyskakujących zjaw, bo to one mają mnie przestraszyć a nie aktor. Dlatego zawsze mnie śmieszy jak ktoś czepia się gry aktorskiej oglądając horrror.

ocenił(a) film na 1
DafcioBB

Sądzę to samo. Okładka rzeczywiście ciekawa i po opisie spodziewałam się ciekawego filmu, ale jak zwykle jak na wielu horrorach się zawiodłam..

DafcioBB

Ja obejrzałem ze względu na okładkę w czerwcu:) a już nie pamiętam o czym był ten film:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones