PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753903}
6,0 19 670
ocen
6,0 10 1 19670
The Do Over
powrót do forum filmu The Do-Over

Jest Adam Sandler - jest gówno!!!

ocenił(a) film na 8
IGNACYKARPIO

Ja tam akurat Go lubie.... Chociaż fakt że to już nie jest ten Sandler co na przełomie XX i XXI wieku... ale jednak ciągle wierze że pewnego razu "dostarczy" to co kiedyś.... Nie licze na wielkie kino, nie mam wygórowanych wymagań... poprostu licze na śmiech i chill :)

IGNACYKARPIO

Zaiste! Przerażające. Sandler i Stiller to dwaj goście, którzy utrzymują zadziwiająco równy, denny poziom. Stillerowi czasem coś wyjdzie, ale aktorami obaj są dramatycznymi...

ocenił(a) film na 6
IGNACYKARPIO

znaleźli sie super krytycy kina od ambitnych produkcji on robi rozrywkowe filmy wiec nie spinajcie dupy

IGNACYKARPIO

jest ignacykarpio jest gówno. zostaw te swoje komentarze prowincjonalne dla siebie krytyku. Jak masz pisac takie "gówna"
to wogole nie dotykaj klawiatury. Pokaż mistrzu jak sie gra w filmach. podejrzewam ze byś zdobył nagrode gówno roku bo do maliny by ci zabrakło skila ...

czouk7777

odezwało się jakieś LLB / LRY / WRA na blachach... :)))

Creep_7

Odezwało sie jakies "gimbusiontko" na blachach trapezowych . Idz sie wytrzep i zobacz czy cie nie ma w zsypie na śmieci

czouk7777

A nie mówiłem? :))))

IGNACYKARPIO

Jest Sandler - oglądam w ciemno ;)

ocenił(a) film na 7
Miroslaw_R

Ja tak samo,jest Sandler-jest polewka:)

IGNACYKARPIO

to tak jak Twoj post... :D

ocenił(a) film na 8
IGNACYKARPIO

Napisał gość który ocenił wszystkie części sagi zmierzch na 10.... SZCZYM do Ludzi ?

IGNACYKARPIO

GÓWNO TO TY MASZ NA JAPIE GIMBUSIE

użytkownik usunięty
IGNACYKARPIO

Zmierzch na 10, 50 twarzy Greya na 9, Srpski film(bo pewnie za mocne sceny i za trudny do zrozumienia) na 1 no koleżko sam się pozamiatałeś xD

ocenił(a) film na 7
IGNACYKARPIO

I po co pisać taki syf? Nie lubisz, nie oglądaj. Po ..uj wchodzisz tu tylko po to by komuś obrzydzić? Naszczałbym Ci do zupy i oglądnął jak się zajadasz. Wcześniej to nagrał i później Ci puścił. Ciekawe a nuż jesteś lepszy od Sandlera.

ocenił(a) film na 8
IGNACYKARPIO

Co ty ci....oto Pier......DOLISZ ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones