PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753903}
6,0 19 670
ocen
6,0 10 1 19670
The Do Over
powrót do forum filmu The Do-Over

Nie polecam oglądania tej komedii z dziećmi(moje 15 lat). Film nasycony erotycznymi,niesmacznymi scenkami,durny,świński i głupkowaty.

ocenił(a) film na 3
mariomarco

Powiem więcej. Nie polegam oglądania tego filmu komukolwiek. Sam pomysł na film był całkiem dobry, niestety realizacja pozostawia wiele do życzenia. Durne teksty podszyte obleśnymi scenami i mało inteligentną fabułą o to cały film.

karson_z

W jaki sposób ocenić ten film?Pan/i oceniła na 3.

mariomarco

Wystarczy w obsadzie Sandler za co film pewnie dostaje automatycznie -5 ;)

mariomarco

właśnie tego brakuje mi na filmwebie (ale za to znajduje to często na imdb.com). w opisie filmu elegancko przedstawione jest pytanie "ile przemocy i nagości jest zawarte w filmie" a zaraz do tego jest odpowiedź. przydaje się to nie tylko gdy chcesz coś obejrzeć ze swoim dzieckiem, ale też w przypadku gdy wybieram film jaki chcę obejrzeć z rodzicami, żeby w przyszłości uniknąć z nimi oglądania scen w których dziewczyna robi sobie dobrze pod prysznicem myśląc o morderstwie, albo jak jennifer lopez dostaje palcówke od sąsiada. oba wątki osobiście mi się podobały, no ale nie do oglądania z mamą w dzień matki... hehehe

ocenił(a) film na 7
mariomarco

15 lat to powinni mieć już jakieś pojęcie o takich sprawach, myśli Pan/i, że dzieciaków nie interesują te sprawy? To ten wiek ;)

ocenił(a) film na 6
matteom5

dokładnie, w takim wieku już nie takie filmy "dziecko" widziało :)

ocenił(a) film na 8
mariomarco

Film ma oznaczenie na netflixie 16+, więc nie wiem dlaczego cię dziwią te sceny. Może oglądałeś gdzieś gdzie nie ma tych oznaczeń? Ale to się chyba nazywa kradzież.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones