PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496384}
7,6 8 282
oceny
7,6 10 1 8282
6,0 6
ocen krytyków
The Doors historia nieopowiedziana
powrót do forum filmu The Doors - historia nieopowiedziana

PIOSENKA Z FILMU

ocenił(a) film na 9

wiecie może jak nazywa sie piosenka która leci na początku tego filmu? ( nie chodzi mi o żadna piosenkę The doors) albo chociaz gdzie moge znalezc sciezke dzwiekowa do tego filmu?

aggiee

Racja, na pewno nie the Doors ;) Nie pamiętam do końca w którym momencie się to pojawiło, ale wiem, że było... Oczywiście to nie do końca to samo, bo co muzyk to wykonanie, ale linia melodyczna pasuje:
http://www.youtube.com/watch?v=VXi3mCfv15k
Napisz, czy trafiłem ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Nicolas

Tak o to chodziło :) Dobre nagranie :D dzięki wielkie,
Pozdrawiam.

aggiee

Ja też mam pytanie odnośnie piosenki z filmu. Nigdzie nie mogę znaleźć nazwy piosenki, która leci mniej więcej w 8 minucie 30 sekundzie filmu, zaraz po tym jak Johny mówi skąd wzięła się nazwa zespołu. Jest to piosenka zaraz po moonlight drive.

ocenił(a) film na 8
peterf6

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale ten utwór to "Strange Days"

ocenił(a) film na 8
aggiee

Utwór ten pojawia się około 4. min, kiedy na ekranie widac migawki z L. A. - z plaży, czy też z jakiejś ulicznej parady. Jest to "Surf Rider" grupy The Lively Ones i znany jest również ze ścieżki dźwiękowej do Pulp Fiction.
A piosenka "zaraz po tym jak Johny mówi skąd wzięła się nazwa zespołu", To rzeczywiście "Strange Days"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones