PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 685
ocen
7,6 10 1 36685
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

Film

ocenił(a) film na 9

Film, który powinni teraz puszczać nastolatkom w szkołach. Ot tak, dla podtrzymania gatunku muzycznego.

ocenił(a) film na 10
pablo12000

ciekawy pomysł, nawet dobry, ale zdecydowanie nie ten film ;)

ocenił(a) film na 9
_aLEXander_

Może jest zbyt demoralizujący...racja :)

pablo12000

W gimnazjum kiedyś nauczyciel nam go puścił, było fajnie.

MarySue

a dorzucil wam cos do herbaty?

Havard

Jakby dawali nam herbatę, to byłoby jeszcze fajniej.
Ten film na nas wpłynął. Zainspirował nas. Połowa klasy (przede wszystkim chłopcy) postanowiła brać narkotyki, założyć zespół i uprawiać przypadkowy seks. Druga połowa (w tym i ja) ze smutkiem stwierdziła, że chciałaby żyć w czasach, kiedy ludzie się nie myli, nie golili i nie było internetu. Za to była cudowna muzyka a dziewczęta miały dobrą stylówę.

MarySue

tak trzymaj! badz soba i nie daj nikomu wplynac na Twoj swiatopoglad !!! tylko umyj sie... przynajmniej raz na tydzien... zobaczysz - warto

ocenił(a) film na 7
Havard

widzę tutaj sprzeczne wartości LOL

Havard

nie wpływaj na mój światopogląd, nie będę się myć

ocenił(a) film na 8
pablo12000

Męska część klasy zaintersowałaby się bardziej Pamelą niż Jimem :D

pablo12000

No nie wiem, stary. To, co powszechne wpada w łapy niepowołanych ludzi.

ocenił(a) film na 9
Blinded

Raacja, dzisiejsze gimbusy zniszczyłyby rocka.

użytkownik usunięty
pablo12000

Z całym szacunkiem The Doors - do tworzenia muzyki nie są potrzebne prochy choć na gazie powstają lepsze kawałki( podobno) Jest kilka świetnych zespołów, które obyły się bez tego a teksty ma świetne( mówię tu przede o Iron Maiden i ACDC). Jestem przeciwnikiem narkotyków i część się ze mną zgodzi a część nie

ocenił(a) film na 9

Niektórzy potrzebują dragów, inni nie, ale jeśli powstała dzięki dragom taka dobra muzyka, to ja nie mam nic przeciwko.

użytkownik usunięty
pablo12000

Ale szkoda, jeśli giną z powodu takiego świństwa

ocenił(a) film na 9

Szkoda, ale to już zależy od ludzi. Ważne, żeby byli świadomi zagrożenia, a potem niech sami wybierają czy chcą, czy nie.

Pink Floyd

ocenił(a) film na 9
Kamileki

Floydzi też używali dragów (Wright chwilowo wyleciał z zespołu za dragi, Barrett wyleciał na stałe).

użytkownik usunięty
pablo12000

To co się stało z Barettem to jest smutne.

ocenił(a) film na 9

Pomyśleć ile muzyka straciła na tym....

użytkownik usunięty
pablo12000

Cholerna racja

Jak teraz powstaje coś takiego jak LIMFAO to ja dziękuję za taką muzykę

ocenił(a) film na 9

Na całe szczęście nie wiem co to jest LIMFAO. Dobrze że nie jesteśmy zmuszani to słuchania muzyki 'współczesnej'. To byłby koniec świata.

użytkownik usunięty
pablo12000

Jesteś największym szczęściarem świata skoro nie spotkałeś się z taką muzyką.

Zazdroszczę ci

ocenił(a) film na 9

Trzymam się z dala od radia i facebookowych hitów.

Jak słyszysz tandetę, zatykaj uszy ;]

użytkownik usunięty
pablo12000

Wiesz "nawróciłem" się dopiero kilka miesięcy temu i może aż tak zagorzałym fanem nie jestem, to jednak swój rozum mam i potrafiłem znaleźć coś do czego mogę się utożsamiać. I to nie jest tylko bunt nastolatka tylko coś głębszego.

ocenił(a) film na 9

Bunt nastolatka w obecnych czasach to niestety tylko hip-hop. Dawniej był punk itp, a teraz sama tandeta, której słuchacze czują się 'fajni'. Dobrze, że niektórzy jeszcze doceniają dobrą muzykę.

użytkownik usunięty
pablo12000

Nie no rap "prawdziwy" jest fajny bo ma sens ale to nie są takie piosenki typu "gruba impra..." czy pokolenie jp.

A pozatym coraz więcej nastolatków to raczej rock alternatywny i mocny punk typu Rammstein i Manson za którymi nie przepadam. Najbardziej lubie Iron Maiden i stare utwory amerykanskiego rocka typu Lynyrd Skynyrd czy Kula Shaker oraz oczywiście Pink Floyd

ocenił(a) film na 9

Ja nigdy nie próbowałem słuchać rapu. Moje zespoły to Doorsi, Floydzi, PJ Harvey, Qotsa, Metallica i wiele innych. Punka nie słucham ale wydaje mi się lepszy od hip hopu a może to tylko mój stereotyp, że rap to nie jest muzyka...w sumie nie wiele wiem o rapie, nie znam żadnego 'prawdziwego' rapu niestety.

użytkownik usunięty
pablo12000

To masz na zachęte

http://www.youtube.com/watch?v=leogm0Fad8Q

ocenił(a) film na 9

Tekst ok, ale w rapie jest mało jako takiej 'muzyki' i dlatego tego nie słucham. Sam wokal plus jeden bit, nic więcej w sumie.

użytkownik usunięty
pablo12000

Nie doceniaj rapu za wykon bo nawet sami raperzy wiedzą, że w ich muzyce o to nie chodzi. W samym rapie chodzi o przesłanie i na to tak patrz. Mam nadzieję że moja porada coś da jak nie to i tak się nie przejmuję. Nic na siłę.

ocenił(a) film na 9

Nic na siłę to dobre podsumowanie. Jeśli faktycznie jest w tym coś, to pewnego dnia to do mnie dotrze, i się 'nawrócę' :)

użytkownik usunięty
pablo12000

Ja nienawidzę rapu tylko ta piosenka utkwiła mi w głowie.

pablo12000

No i co z tego ? Owiesek napisał o zespołach, które tworzyły muzykę bez dragów a Pink Floyd niewątpliwie to robił co potwierdzają owe odejścia Barretta i Wrighta :)

ocenił(a) film na 9
Kamileki

Powiedzmy, bo zanim ich Waters wyrzucił to zdążali zrobić coś konkretnego. A wylecieli z powodu NADMIARU dragów, a nie samego faktu ich spożywania, więc nie do końca to było tak, że nie brali ;] Po prostu gdy zaczęli przesadzać to Waters interweniował, tyle ;] Przesadzać, a nie spożywać.

pablo12000

Tak, ale uważam że to jedna z "najczystszych" legendarnych kapeli :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones