PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 657
ocen
7,6 10 1 36657
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

LySergiDe

ocenił(a) film na 9

Kto widział film "The Doors" przez drzwi percepcji, od drugiej strony czy też oczami Morrisona? Sam film jest dobry, lub przeciętny, ale po "założeniu różowych okularów" jest kwintesencją twórczości Jima i muzyki jego zespołu!
Nie muszę się chyba wdawać w szczegóły, ani nikomu tłumaczyć co mam na myśli?
Kto był po drugiej stronie jak on, będzie wiedział, że to do niego mowa!
Opinie, wrażenia i przeżycia z podróży w nieznane . . .

ocenił(a) film na 7
ZSGifMan

oj tak, film sam w sobie jest tylko dobry, ale kiedy zna się dobrze kontekst i "drugą stronę" to dostrzega się niesamowitą klimatyczność filmu...

ocenił(a) film na 9
KikaTronada

Widzialem fragment wczesniej i srednio mi sie podobal, zeby nawet nie powiedziec ze nie,
ale jak wpadlismy "na rowerach" do kumpla miedzy innymi na ten seans wlasnie, to byla to juz zupelnie inna bajka!
Od tamtej pory inaczej oceniam ten film.

ocenił(a) film na 9
ZSGifMan

Oj zgadzam się. Dobra baba tudzież hoffman i ten film czy las vegas daje czadu. BTW. działają jeszcze gdzieś wypożyczalnie rowerów?;p

Dawid_Sowinski

właśnie, ja też chciałbym pojeździć :D

ocenił(a) film na 9
afdgk

Coraz ciężej z wypożyczeniem rowerka na przejażdżkę.
Ostatnimi czasy stały się mało popularne na korzyść dużych prędkości tudzież bazylii czy oregano.
Tak myślę, że jakby popytał w jakimś klubie sportowym, to by się pewnie udało . . .

Szkoda wielka, sam bym też chętnie pojeździł!

ZSGifMan

ten film oglądałam i podczas jazdy rowerem i podczas czegoś, co w połączeniu z alkoholem być może zabiło Morrisona. i zaprawdę, powiadam wam - lepiej jest przeczytać biografię The Doors, która o wiele lepiej oddaje jego postać. w tym filmie Morrison jest egocentrycznym szaleńcem, podczas gdy był on szaleńcem z ogromną wrażliwością - także na ludzi. gdyby nie Val Kilmer, który zagrał chyba rolę życia, film byłby beznadziejny, obojętnie czy oglądałabym go na trzeźwo czy pod wpływem.

ocenił(a) film na 8
ZSGifMan

Hahahhaa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones