PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 685
ocen
7,6 10 1 36685
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

Abstrahując od faktu, że jeden z członków zespołu - Ray Manzarek w wywiadzie powiedział, że film nie ukazuje prawdy o tym jaki naprawdę był Jim Morrison, obraz Olivera Stone’a daje odpowiedź na pytanie na czym polegał fenomen i charyzma lidera The Doors. Nie jestem fanem The Doors ale cenię dorobek tej grupy. Dlatego nie stanę się gorliwym wyznawcą tego filmu, który był nieco przydługawy i bardzo depresyjny. Poza tym oglądając go byłem całkowicie trzeźwy, co niekorzystnie mogło wpłynąć na jego odbiór. Niewątpliwie był to film dobry, zwłaszcza pod względem muzycznym. 7/10.

galladorn

"Poza tym oglądając go byłem całkowicie trzeźwy, co niekorzystnie mogło wpłynąć na jego odbiór."
Hmmmm... Na moje to dobrze ze byles trzezwy bo mogles go rzeczywiscie obejrzec i wiarygodnie na trzezwo go ocenic. A poza tym zarzucajac takie teksty miej swiadomosc ze czytaja to tez dzieciaki. No i jeden z drugim moze sie przejac, ze zeby dotrzec do "sedna" tego filmu czy zeby moc go "korzystnie odebrac" trzeba cos wziac. NIE, NIE TRZEBA!!! DRAGI F..K OFF!!! PROCENTY moga byc (nie dla dzieci oczywiscie) ale w rozsadnej ilosci (czytaj: standardowy kielonek, no powiedzmy dwa, i szlus).

ocenił(a) film na 7
Mr_Pomeron

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Co prawda u mnie zwykle nie kończy się na dwóch kielonkach ale ograniczyłem alkohol ze względu na skłonności do tycia. Eksperymentom z innymi substancjami powiedziałem stanowcze "nie". To daje tylko chwilową ułudę szczęścia. Później trzeba zmagać sie z szarą codziennością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones