PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 685
ocen
7,6 10 1 36685
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

Gdybym miał od nowa poznać po raz pierwszy The Doors i postać Jima Morrisona i ten film byłby pierwszym obrazem przedstawiającym ten zespół to pomyślałbym sobie:"Kolejny ćpun,nieustannie chlającą gwiazda rocka,którą wszyscy uważają za Boga".Zapewne dziś nie miałbym żadnej płyty The Doors.Ale naszczęście biograficzne książki i wywiady z byłymi członkami zespołu były pierwszymi źródłami na temat zespołu i postaci samego Jima."Był zabawny,bardzo często się uśmiechał,był poetą" tak mniejwięcej mówił o swoim zmarłym przyjacielu Ray Manzarek,a co zobaczyłem w filmie.Wciąż będącego na chaju,ciągle chlającego poetę,który został pokazany tak jakby bez LSD nie mógł przeżyć nawet godziny...oczywiscie wiele faktów z tego filmu jest prawdziwych ale...
Film jest dobry,nawet bardzo dobry ale przedstawinie Jima jako kogoś nieustannie naćpanego jest dla mnie przesadą.

ocenił(a) film na 8

dobrze czytać taką opinię, bo Doorsi dla mnie do tej pory byli przede wszystkim muzyką, nie poznałam ich jeszcze jako ludzi, a ten wizerunek Jima mnie przeraził... aczkolwiek film uważam, że zrobiony bardzo dobrze.

Popieram Cię. Znam The Doors i jego historię od dłuższego czasu, ale jakoś i tak myslę o tym obrazie Jima pokazanym w filmie. To wszystko tam jest przesadzone-jakby innego zycia oprócz narkotyków Morrison nie miał...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones