PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1209}
7,6 36 688
ocen
7,6 10 1 36688
6,9 13
ocen krytyków
The Doors
powrót do forum filmu The Doors

The Doors

ocenił(a) film na 7

Ach, jak lubię TVP. Świetny film o pierwszej w nocy, i to nie pierwszy raz. Polsat lub TVN napewno puściliby w prime time :(

ocenił(a) film na 9
mr_broz

ja już nie mam słów na politykę programową w tvp.to nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy swoich widzów maja w d...,no ale najważniejsze,że m jak miłość możemy zobaczyć o odpowiedniej porze:/

mr_broz

No ale na TVN lub Polsacie masz reklami przerywane filmem czego nie trawie i już dawno sobie odpuściłem oglądanie filmów na tych kanałach. Może TVP myśli że wszyscy w Polsce są bezrobotni i mogą siedzieć do 3ciej w nocy przed TV. Szkoda gadać.

mr_broz

Cała telegazeta dopasowana jest do większości społeczeństwa, więc nie ma co liczyć na dobre kino. Koło 1 zaczyna się dopiero coś dobrego. Niestety zazwyczaj mam okazje obejrzeć to do połowy, bo mój wymęczony organizm przestaje kontaktować. Polska nie jest zbyt ambitnym krajem ani pod względem kina, ani pod względem muzyki. Gosia Andrzejewicz i Pierwsza miłość w zupełności wystarczą:P

ocenił(a) film na 7
JanisJoplin1943

Proste tylko, że Polsat lub TVN nie puściły tego filmu. Nie oglądacie go na TVNie lub Polsacie bo one już mają takie filmy w dupie. A nawet jak pamiętam ten film na Polsacie dawniej to leciał z lektorem zagadującym teksty Morrisona. Więc dajcie na wstrzymanie i nagrajcie sobie "The Doors". Albo jest powódź i nie musicie rano wstawać...

mr_broz

A ja to widzę tak, że na Polsacie czy TVN ten film, lub jemu podobne nie lecą w ogóle. Wiec lepiej późno niż wcale.

kuba512

Co do pory, to wcześniej mogłoby pójść na Kulturze co najwyżej. Film, który niewiele osób obejrzy (w porównaniu do M jak Miłość) na kanale, którego prawie nikt nie ogląda :) Ale i tak w szoku jestem, że Jedynka daje film z napisami, a nie lektorem. Nie sądziłam, że to w ogóle możliwe.

ocenił(a) film na 9
ren_ka

Też jestem w niezłym szoku ta noc będzie jednak inna niż myślałem..

ocenił(a) film na 7
ren_ka

To puścili ten film z napisami? Jeśli tak to jestem pod wrażeniem. Brawo dla TVP. Ostatnim filmem z napisami jaki widziałem w ogólnodostępnej telewizji był chyba Full Metal Jacket na TVN. A tak przy okazji, skoro niedługo będzie cyfrowa telewizja naziemna to fajnie by było jakby w każdym zagranicznym filmie była przynajmniej możliwość wyboru napisy/lektor.

ocenił(a) film na 8
kuba512

Racja Kuba.... W TVN i na Polsacie lecą głównie filmy dla mas... TVP przynajmniej daje produkcje, które dają do myślenia. Fakt, że późno, ale cytując Kubę "lepiej późno niż wcale".
Ja jakoś dałem radę, choć mam zajęcia od 8 rano... xD

ocenił(a) film na 7
Koch96

Film był tak poruszający, że cała senność wyparowała i wytrwałam do końca
:)

ocenił(a) film na 10
irmak

no tez mnie szlag trafia z tymi porami filmow na tvp, ostatnio byl Sokół Maltański, ale nie dałam rady, bo tez o jakiejs chorej godzinie, a za to z The Doors mialam tak ze o jakiejs 2.30 zachcialo mi sie jesc i spac na raz, a nie moglam sie oderwac i normalnie zaczelam wkurzac sie na tvp, ze reklam nie daja xP w filmach o tej porze jedna przerwa na kawe powinna byc!

ocenił(a) film na 8
lol_ka

Właśnie... Sokół Maltański... też chciałem go obejrzeć... ale pociąg o 5:30 rozwiał moje szansę na dobry seans ='(

mr_broz

Film rzeczywiście zaczął się późno, ale warto było poczekać i obejrzeć, zwłaszcza, że puścili wersję z napisami - co mnie zaskoczyło.

ocenił(a) film na 8
mr_broz

Zaczęliby w prime time i wcisnęli tyle spamu, że i tak by się o północy kończył. :/

ocenił(a) film na 10
Accattone

Ja mam telewizję n i sobie nagrałem. Podoba mi się.

ocenił(a) film na 9
szym_ko

Mam dekoder UPC i też zawsze mogę sobie takie filmy nagrywać. A jak się nagrywa z polsatu albo TVN'u to w ogóle git bo można reklamy poprzewijać.

mr_broz

A ja kupiłam sobie Doors w supermarkecie za 9zł. oglądam jak mam doła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones