PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768719}

Gorzka siedemnastka

The Edge of Seventeen
6,8 32 082
oceny
6,8 10 1 32082
6,6 16
ocen krytyków
Gorzka siedemnastka
powrót do forum filmu Gorzka siedemnastka

Obejrzałam dzisiaj trailer i muszę przyznać, że będę z niecierpliwością wyczekiwać informacji o tej produkcji. Póki co wszystko wskazuje na to, że będzie dobrze :)

tolerancja91

Całkowiecie się z Tobą zgadza (tym razem ;) ) Mam ostatnio słabość do Hailee i cieszę się, że po świetnej roli w "Prawdziwym męstwie" dostała wkońcu do zagrania rol pierwszoplanową w dobrze zapowiadającym się filmie.

ocenił(a) film na 8
tolerancja91

dokładnie :) wygląda to bardzo, ale to bardzo dobrze :) już nie mogę się doczekać :)

Alicja_kosmitka

Niestety premiera w Stanach dopiero 18 listopada. Pomimo światowej premiery na Festiwalu w Toronto, póki co nie znalazłam żadnych recenzji

tolerancja91

Widziałem kilka recenzji (Midnight Screenings - The Edge of Seventeen) i wydaje się, że to naprawdę dobry film, ale nie zapędzałbym się z tym, że to film nie tylko dla nastolatków ponieważ widać, że grupa docelowa tego filmu to 15 - 2(5/?)lat. Ja bym stwierdził, że dorosłym ten film "nie zaszkodzi". :)

nieznajomy43

25 lat to jnie jest nastoletni wiek. Sama mając 23 lubie oglądać filmy dla nastolatków pod warunkiem, że nie jest to kolejna głupia komedia.

Patianna

High five, też mam 23. ;)
To prawda, ale wiele 25 latków może jeszcze zrozumieć problemy nastolatków, ale powyżej to już ciężej.
Ja sam mam słabość do komedii romantycznych i np. wciąż lubię "Wredne dziewczyny".

Patianna

To, że w tym wieku lubisz oglądać filmy dla nastolatków, to nie oznacza, że film nie jest, bo jest i to bardzo. Dla żyjących nie na swój koszt, na garnuszku u mamy, studiujących, nie mających jeszcze rodziny i poważnego życia - tacy będą się dobrze bawić przy tym filmie. Dla ludzi dojrzalszych nie polecam. Głupie problemy głupich amerykańskich nastolatków.

perun_6

Pudło. Utrzymuję się sama i nie jestem na garnuszku u mamy. To, że studiuję też wcale nie oznacza, że jestem niedojrzała. Studiować można w kazdym wieku. Daruj sobie stereotypy, bo sam wiek lub samodzielne utrzymywanie się też nie zawsze świadczą o dojrzałości człowieka. Sam film może się podobać każdemu to tylko kwestia gustu i nie Tobie o nim decydować. Skoro moja mama lubi niektóre filmy z udziałem nastolatków (ten pewnie by się jej podobał) to od razu jest niedojrzała i nie ma poważnego życia? Bezsens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones