PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=186082}
6,4 426
ocen
6,4 10 1 426
The Foot Shooting Party
powrót do forum filmu The Foot Shooting Party

http://seansik.tv/user/27773
Link w opisie pod brakującym awatarem przeniesie cię do filmu The Foot Shooting Party. W razie problemów napisz.

McLlovin

Łatwiej byłoby dać link do pierwotnego źródła, ale trochę się namęczyłem i tez chcę coś z tego mieć.

użytkownik usunięty
McLlovin

Oo dzięki, zobacze jak bd na kompie.

użytkownik usunięty
McLlovin

No już widzę,.że niestety na stronie, którą omijam. Także nadal nie zobaczę. :)

użytkownik usunięty

Omijasz dlaczego?

użytkownik usunięty

Jakoś nigdy nie byłam przekonana do tego gryzonia... Nie wzbudza mojego zaufania. ;]

nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale film nie jest na seansik.tv tam jest tylko link do filmu

użytkownik usunięty
McLlovin

Ależ wiem. :) (patrz wyżej).

myślałem, że cię ten seanisk zmylił, mój błąd, a tak w ogóle to jaki może być powód omijania największego zbioru filmów w polskim internecie?

użytkownik usunięty
McLlovin

Ja nie pobieram plików z Internetu ani nie oglądam nic online. Może dlatego...

No to współczuję, uczciwego życia.

użytkownik usunięty
McLlovin

Hahaha. To mnie rozbawiło. Nie ma czego współczuć, ja jestem z tego bardzo zadowolona. I raczej nie chodzi o uczciwość. Po prostu nie lubię. : ) Pozdrawiam. :)

"prostu nie lubię" już lepiej było pozostać przy byciu uczciwym, zamiast udowadniać swoją głupote

użytkownik usunięty
McLlovin

Dziwne masz podejście do tematu, do ludzi i do odmiennych przyzwyczajeń oraz poglądów. W Twojej opinii głupek to między innymi człowiek, który nie lubi oglądać filmów online i nie pobiera plików z sieci. To chyba nie mamy o czym dalej rozmawiać. Powodzenia, hej! ;)

Tak w XXI to definicja głupka.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Hej, masz jeszcze link do tego filmu gdzieś? Podany już nie działa niestety :(

pina89

http://cho mikuj.pl/McLlovin/Filmy/ Filmy+Kr*c3*b3tkometra*c5*bcowe

wklej z google wybierz pierwszy wynik, jest w podanym folderze na moim koncie

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Bardzo dziękuję :) !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones