PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780335}
4,8 372
oceny
4,8 10 1 372

The Gateway
powrót do forum filmu The Gateway

Film z morałem "podobnie nie znaczy tak samo":)Pomysł nie najgorszy za to aktorsko słabo, dużo sprzeczności.Można było z tego pomysłu wyciągnąć dużo więcej.Pomysł 4 realizacja 1-2

ocenił(a) film na 5
flisek1987

Faktycznie całkiem ciekawy, przyjemnie się oglądało, choć rzeczywiście nieco słabe wykonanie i aktorstwo też mocno kuleje.
Ten pomysł, w nieco lepszym wykonaniu... chuchu!

ocenił(a) film na 6
ZSGifMan

Dokładnie, więcej kasy na film i mamy superprodukcję.

ocenił(a) film na 3
Michu_3

Temat nawet nawet,ale brak kasy raził w oczy,na budżet filmu zrzucili się chyba wszyscy grający w nim aktorzy-kiedy zobaczyłem że urządzeniem do podróży między wymiarami jest skrzynka z masą świecąych diód w środku i zwisającymi kablami-odpadłem,"laboratorium" też nie lepsze w takim co najwyżej bimber można pędzić a nie teleportować się do innych wymiarów.Plus za główną bohaterkę paradującą w koszuli nocnej,lubię takie dojrzałe:)

ocenił(a) film na 3
Psycho_Daddy

Figura ok, buzia od frontu też... Ale, że się szyja okrywa skórą swoją własną dwukrotnie... Serio, lubisz? :) ja to nazywam szyją z egzorcyzmów:) by the way, jak lubisz owoce zbyt długo leżące na słoneczku, polecam nową komedyje ze Stone:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones