PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 451
ocen
6,3 10 1 65451
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

Jedyny horror który potrafi wzbudzić we mnie jakiś niepokój a należę do osob które widzialy wiele filmów z tego gatunku z ostrym gore włącznie. Nigdy nie oglądałam filmów grozy by sie bac a raczej po to aby skupić się na ciekawej fabule i przyznaję że puki nie zobaczyłam ,,klątwy'' myslalam że juz nigdy nie natkne się na cos co może wzbudzić we mnie jakikolwiek niepokój.
Zgadzam sie że fabuła jest bardzo chaotyczna i niezbyt oryginalna ale Kayoko wyglada strasznie.
Dzieki temu filmowi doszlam do wniosku że tylko jedna rzecz może mnie w horrorach zaniepokoić.
Znieksztalcona ludzka twarz. Nie zniekształcona do granic mozliwości a własnie minimalnie, I wielkie, ogromne ,szeroko otwarte oczy (zarówno u przerazonych ofiar jak i u samej Kayoko)
Dzięki tej produkcji odkryłam jakie filmy grozy są dla mnie i które z nich nie będa mnie zbytnio zanudzać. Podoba mi się tu muzyka, gra aktorska (tak, moim zdaniem wbrew temu co się mowi na forum bardzo dobra). Świetny pomysł na Kayoko i ten straszny dźwięk ktory wydaje. Banalne jak diabli ale jednak-to jedyna rzecz ktora choć trochę na mnie działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones