PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 467
ocen
6,3 10 1 65467
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

Ale glupoty!!!

ocenił(a) film na 3

Nie rozumiem czym się wszyscy podniecaja w tym filmie. Bardzo słaby horror, mało klimatyczny ,
przewidywalny, gra aktorska taka sobie, muzykąateż nie była zbytnio ciekawa. Podobał mi się
jedynie ten odgłos, który wydawał z siebie ten duch japonkii i gdyby nie on to film w ogóle nie
byłby ani trochę straszny. Nie robi się już niestety takich dobrych horrorów jak kiedyś jak lśnienie
czy omen.

sss_111

Głos ducha Japonki? Też coś. Wystarczy napić się czegoś gazowanego i ma się ten efekt.

ocenił(a) film na 8
Piramidoglowy

He he to spróbuj kiedys późnym wieczorem podejść kogoś siedzacego na kompie wydajac dżwięk Kayoko (oczywiście nawet nie potrzeba wody gazowanej bo kazdy łatwo wyprodukuje ten dźwiek) efekt murowany. Gwarantuje.

ocenił(a) film na 7
Piramidoglowy

nie trzeba pic nawet nic gazowanego, zeby robic taki efekt. przynajmniej ja nie musze :) trzeba utworzyc buzie i umiejetnie "wciagac" powietrze.

sss_111

Zgadzam się, że się już nie robi jednak wersja oryginalna klątwy jest sto razy lepsza, polecam obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 8
sss_111

Lśnienie całkiem niezłe a omen jest moim zdaniem słabym filmem-jeden z gorszych horrorów jaki w życiu widziałam-tylko muzyka jest warta uwagi

ocenił(a) film na 2
sss_111

Również nie potrafię zrozumieć wysokiej oceny tego filmu. Film nie jest w ogóle straszny a "bekanie" tych duchów jest niesamowicie irytujące...

ocenił(a) film na 4
sss_111

Ja się bałam po filmie Dark water miałam niezłą schizę inni mieli ja podobno po Klątwie wiele razy słyszę, że ktoś na tym filmie się strasznie wystraszył. Ja akurat nie , bo to było dość przewidujące co w tym filmie się zdarzy, ale krytykować nie mam za co ;) no może jedynie te włosy..
parodia o wiele ciekawsza;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones