PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 467
ocen
6,3 10 1 65467
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

Horror z moich lat ;D!

ocenił(a) film na 10

Ten film jak i Japonska wersja naprawdę mnie wystraszyły za dzieciaka, aj nie to co teraz produkują takie chłamy gówniane ;/ Rec, Paranormal Activity to gówno a naprawdę dość dużo horrorów oglądam, bo uwielbiam według mnie straszniejszego nie widziałem ;D

ocenił(a) film na 5
lovely16

Nie wiem ile miałaś/eś wtedy lat, ale ja pierwszy raz to oglądałam miałam 8 lat i nawet wtedy mnie nie ruszył, w sumie ja jeszcze nigdy nie widziałam strasznego horroru, a oglądam i czytam ich sporo, więc jeżeli znasz jakiś naprawdę straszny horror to możesz podać.

ocenił(a) film na 10
Virtima

strasznych nie znam,ale znam kilka fjanych np Nienarodzony, Sierociniec, Teraz nowy Kronika opetania

ocenił(a) film na 10
lovely16

fajny,ale niezbyt starszny mi sie podobał to Silent Hill, sporo jest fajnych bardzo strasznych nie znam ;d

ocenił(a) film na 10
lovely16

zapomnialem o The Awakening ;D

użytkownik usunięty
lovely16

Ja ogólnie lubię azjatyckie horrory bo silnie oddziaływają na psychikę nie mowie że wszystkie ale większość

ocenił(a) film na 5
lovely16

co ty chcesz od paranormal activity albo rec dobre filmy napewno lepsze niż klątwa

ocenił(a) film na 10
lovely16

paranolmal tak jak i rec byly nawet dobre,ale juz kolejne czesci byly slabe horror to nie tylko strach musi w nim byc cos zaskakujacego ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones