PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 467
ocen
6,3 10 1 65467
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

Zawsze wybuchałem śmiechem, kiedy pokazywali tego skradającego się pajęczaka ha ha

ocenił(a) film na 8
Pep_filmweb

ja też dlatego podwyższyłem ocenę na 8

Pep_filmweb

Mnie śmieszyły zachowania ofiar. Zamiast spier..... gdzie pieprz rośnie, stali z rozdziawioną gębą, a laska, co pod kołdrę wlazła to pobiła ich wszystkich.

ocenił(a) film na 8
Piramidoglowy

Kto jak kto, mi na przykład ciarki po plecach chodziły za każdym razem kiedy spojrzałem w oczy tego monstrum.
Ale oglądając ten film przypomniała mi się sytuacja, gdy moje 2 kuzynki oglądały film The Ring, a jedna z nich powiedziała, że idzie do piwnicy po piwo 0.0.
Ja po obejrzeniu tego filmu wtuliłem się w kołdrę i wręcz starałem się nie otwierać oczu ;pppp
Może jestem za słaby na tego typu filmy, ale ten akurat wywarł na mnie piorunujące wrażenie, a co do The Shutter z 2004 roku, to już mniej mnie straszył, może to przez to, że najpierw obejrzałem Grudge i wiedziałem czego się mniej więcej spodziewać ;p
Poza tym, sam nie wiem jakbym się w takiej sytuacji zachował, gdyż wiem, że niektórych ludzi strach paraliżuje wręcz, a inni dostają bodziec do ucieczki ;p
PS: Ten film straszy jedynie gdy ogląda go się samemu w nocy, wiedząc, że jesteś sam w domu, gdyż czasami najmniejszy szelest może cię wystraszyć, jak na przykład u mnie lodówka, czasami zatrzeszczy i wydaje się jakby ktoś się skradał w ciemnościach ;p

ocenił(a) film na 8
Piramidoglowy

przed Kayoko nie da się uciec- ona wejdzie wszędzie gdzie ze chce. Po za tym zdarza się ze strach paralizuje ofiarę.

Cadavera

Wszędzie wejdzie, ale czasem nie zna numeru pokoju i musi pytać. :-)

ocenił(a) film na 8
Piramidoglowy

hahahah wygrałeś internety :D

Pep_filmweb

Eh, szkoda gadać co z tym filmem amerykańskie człowieki zrobili :( Rzeczywiście jak dobra komedia.

ocenił(a) film na 7
Pep_filmweb

a ja s**alem pod siebie...

ocenił(a) film na 10
Pep_filmweb

Oj tam oj tam bez przesady!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones