PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 467
ocen
6,3 10 1 65467
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

jak dla świetny :)

ocenił(a) film na 6

Powiem wam że był to jeden z moich pierwszych horrorów, oglądałam go mając jakieś 12 lat i pamiętam że nie spałam potem przez jakiś tydzień :) po tym filmie już chyba żaden inny nie doprowadził mnie do takiego stanu , nadal boję się go oglądać sama lub w nocy tak jak na przykład wczoraj leciał na tvn speniałam i wyłączyłam tv :D ale i tak go uwielbiam , tylko trzecia część była jak dla mnie niepotrzebna zawiodłam się .

ocenił(a) film na 8
frytura

hehe, miałam identycznie ;) obejrzałam jak miałam 11 albo 12 lat, a potem przez ponad tydzień nie mogłam zasnąć bo jak zamykałam oczy przypominała mi się scena, w której Yuko (czy jak jej tam ;p) wchodzi pod kołdrę siostry tego właściciela domu i ją "wciąga". Niezłe przeżycia były. Ale horrory od tamtej pory uwielbiam ;D Tylko 2 i 3 część bez sensu- coraz gorsze. Trójka to w ogóle jakaś parodia. :P

ocenił(a) film na 7
frytura

no a ja mam 12 lat i zamierzam go obejrzeć z koleżankami . Ale jeszcze nie wiem :D Serio tak straszny? No ba ja bym wolałam w nocy spać xD

ocenił(a) film na 5
MonIsiaLoL

ja mam teraz 13 lat a oglądałam go jak miałam 10. A nie bałam sie wogóle

ocenił(a) film na 7
hardcore99

Oszywiście.

ocenił(a) film na 5
DeGreZet

No oczywiście. Co więcej, uważam że tylko tchórze się na tym boją.

ocenił(a) film na 7
hardcore99

Twoje wypowiedzi to żenada. Z tego co mi się wydaje to nawet nie znasz definicji połowy słów, których używasz (juz wiem co oznacza liczba 99 w twojej nazwie).
Tchórz to nie ktoś kogo coś przestraszy, ale ktoś kto boi się coś zrobić lub coś obejrzeć ignorancie...

frytura

Dokładnie miałam tak samo. Oglądałam go może w wieku 10 lat i schize miałam jeszcze przez rok. Do dziś, gdy słyszę o klątwie albo qwidze zdjęcia to mam gęsią skórke. Żaden iny horror tak na mnie nie wpłynął

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones