PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 465
ocen
6,3 10 1 65465
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

otóż oglądałem film klątwa część 1 a , że mam schizy na punkcie czarnych dziewczyn to ten
film niezle mnie wydygał ( miałem wtedy 16 lat ) Moi kumple wiedzieli , że będe dzis oglądał
ten film , jak i też wiedzieli , że mam otwartą kotłownie w lato. Rodziców nie było w domu , a
film skonczyłem oglądac o 1:00. Kumple weszli do domu o ok. 1:30 . Wsałem jak wryty ,
usłyszałem takie ślizganie się po po podłodze ( jak z filmu) , Srece biło jak oszalałe, Ale to
nie wystarczyło !! Te głupki wyłączyły mi korki ( światła nie było !! ) aaaa ! nic nie widziałem .
Wiec z chodzę powoli ze schodów ( spię na piętrze ) ,Za takiego odważnaka mnie nie
bierzcie bo samo zejście z góry do kotłowni zajeło mi jakies 20 min . To były najgorsze 20
min w cały moim życiu . Tak się bałem , że nie moge , wszędzie widziałem to babke :/ W
kotłowni jak najszybciej chciałem wybiec na pole , ALE z boku koło drzwi wyłoniła się
tajemnicza postać z długimi czarnymi włosami I TYM przerażającym głosem. Oczywiście w
drzwi nie trafiłem tylko z paniki walnołem o scianę i rozbiłem sobie nos ( krew ) Wyskoczyły
kumple i zaczeli się smiać , Ta postać to miotła i z czarnymi frędzlami , Powiedzieli też , że
wpuściły do domu czarnego kota , ale ja go na szczeście nie usłyszałem ! Myślałem że ich
za to ZABIJE !

mateuszz27

luuudziie myślałem ze do wariatkowa trafiiee !!!!

ocenił(a) film na 7
mateuszz27

A teraz oglądnij Piłę

Nyna90

a co ma piłaaa doo klątwyyy ?

ocenił(a) film na 7
mateuszz27

Jestem ciekawa jaki żart teraz zrobią Ci koledzy :D może zabiją?

Nyna90

HAHA nie zdziwiłbym się jakbym się obudził w jakiejś klatceee xD I laleczka obowiązkowa xD . Ale mówię tak zarąbałem w sciane ze musiałem do szpitala jechać z powodu krwotokuuu :/

ocenił(a) film na 7
mateuszz27

haha,wieeelki podziw dla Ciebie. Ja bym po pierwsze "Klątwy" nigdy sama nie oglądnęła:D

Nyna90

aaaa tam ja lubię się bać , tylko co innego jak takie psychole mi do domu wchodzą!!

mateuszz27

Ten horror naprawdę jest dobry ? Chciałąbym się go na maxa przestraszyć , będę to chyba oglądać z koleżanką ... Dlatego chce kupić coś strasznego . Polecacie Klątwę ?

KiciaKarola

Ej a wiesz może czy klątwę można kupić w empiku ?

ocenił(a) film na 7
KiciaKarola

Raczej tak, ale na youtubie "Klątwa" jest w całości :)

mateuszz27

dziękuję. śmiesznie mi się zrobiło. pozdrawiam kolegów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones