PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114960}

The Grudge - Klątwa

The Grudge
6,3 65 467
ocen
6,3 10 1 65467
4,0 8
ocen krytyków
The Grudge Klątwa
powrót do forum filmu The Grudge - Klątwa

film ma pare ciekawych scen, ma też pare zupełnie absurdalnych i wręcz śmiesznych niż przerażających.. oczywiście ile ludzi tyle zdań, jak dla mnie bez rewelacji, troche kicha.. "The Ring" polecam, był naprawde fajnie zrobiony, wszystko było w miare logicznie powiązane, poza tym Ring był pierwszy.. Widać, ze napaleni sukcesem ringa, chcieli zrobić coś podobnego, zrobili aż za bardzo podobne i nie dorastające do pięt pierwowzorowi.

Lady_Rebel

hiehie
zgadzam się z Przedmówczynią ;-)

jak dla mnie więcej śmiechu niż strachu... faktem jest, że na The Ring też się nieźle ośmiałem..., ale chwilami miałem nieźle w portkach ;-) lol

natomiast w przypadku The Grudge hmmm no cóż.. tylko przepona mnie bolała... zwłaszcza na scenach strasznych (w zamyśle reżysera)

reasumując: zrobiony bez rewelacji remake The Ring

mysior

ladnie tepi jestescie a the ring to co KUR**** orginal?? przeciesz to remake z the ring wersji japonskiej jak sie nieznacie na filmach to wogle nie komentujcie fagasy NARA !!!!

użytkownik usunięty
Lady_Rebel

Jaki ring? To amerykańska wersja "Klątwa Ju-on". Co za tępaki. Co do oryginału to był świetny, podobnie jak druga część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones