PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654814}
4,2 200
ocen
4,2 10 1 200
The Hobbit
powrót do forum filmu The Hobbit

Totalny odlot.

ocenił(a) film na 3

Można zobaczyć na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=KRqbdpbDwVo
Kiedy zobaczyłem Smauga myślałem że padnę ze śmiechu. Rysunki po prostu miażdżą, wyglądają jakby zostały narysowane
przez przedszkolaków.

ocenił(a) film na 1
Anthrax91

Tragedia, nawet jak na tamte czasy.

Wizjoner

Czy tylko mi rysunki przypominają Żwirka i Muchomorka? (ktoś to jeszcze pamięta?)
A tak w ogóle, to jest raczej szkic koncepcyjny, a nie ostateczna wersja filmu (taka, chyba na szczęście, nie powstała).
I oczywiście musieli wcisnąć jakąś księżniczkę...

ocenił(a) film na 3
Fangorn

Bajki z mchu i paproci w których główni bohaterzy to Żwirek i Muchomorek są produkcji czechosłowackiej, przy Hobbicie również widnieje Czechosłowacja, wygląda na to że jesteś na dobrym tropie.

ocenił(a) film na 5
Anthrax91

Ten styl nazywa się bodajże cartoon modern i moim zdaniem jest bardzo przyzwoity. Miło zobaczyć coś sprzed dominacji Petera Jacksona- to zdecydowanie ożywcze. A bajka jak to bajka, spodoba się maluchom.

Anthrax91

Ja padłam jak zobaczyłam Golluma:/ Animacja tragiczna, przypomina mi Hankę i Rumcajsa:/ Cała historia też jakoś nie za bardzo, skąd ta księżniczka?

użytkownik usunięty
chica guapa

Yyy... animacji raczej nie da się ocenić ze względu na jej brak.

Anthrax91

W sumie, ciekawe 11 minut. Jak dla mnie na plus za oryginalność. :)

Anthrax91

Sprowadza na ziemię w czasach kiedy od bajek wymaga się realizmu.

ocenił(a) film na 4
Anthrax91

Hahaha, faktycznie, że można walnąć ze śmiechu, jak już tu ktoś napisał, bardzo przypomina Żwirka i muchomorka, ale to inne bajka przeca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones