PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495435}
7,0 4 216
ocen
7,0 10 1 4216
7,0 3
oceny krytyków
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon
powrót do forum filmu The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

BRAKIEM POMYSŁÓW. NIEŚMIESZNE tylko nużące parodie znanych scenek.

schiz

nużąca i nieśmieszna wypowiedź

ocenił(a) film na 3
schiz

Film jest śmieszny. No byłby śmieszny gdyby trwał 4 minuty. Dokładnie po tym czasie robi się zwyczajnie nudny. Pomysł niezły wykonanie zadowalające. Tylko gdzieś zgubiła się pointa.
Jedno pytanie mi się tylko ciśnie. Po co przedłużać dowcipy do momentu kiedy nie są już strawne?

ocenił(a) film na 10
schiz

Widzę, że zarówno Schiz jak i tturonek nie załapali pomysłu. Właśnie na tym polega fenomen Ginasaji :-)

okmarek

Zgadza się :)

ocenił(a) film na 5
schiz

To prawda, całkiem śmieszny, ale nawet to 10 minut zbyt bardzo mi się dłuży. Koleś napierdziela łyżką, a gdy ta mu się złamie, okazuje się że ma wiele innych pod ubraniem. Za to plus, za ten jedyny element zaskoczenia. Plus za pomysł. Za charakterystyczny humor. Ale 5 minut byłoby najlepsze, nie przesadzajmy też. że to takie arcydzieło i nawet godzina napieprzania łyżką po plecach jest tak śmieszne że aż brzuch boli. Spoon vs spoon lepsze. Krótsze, zabawne. Krótko, zwięźle i na temat.

ocenił(a) film na 8
rszyc

Pomyśl o tym filmie jako o horrorze. Wyobraź sobie że ktoś przez 12 lat na każdym kroku bije ciebie łyżką, czy to nie byłoby wręcz straszne?

ocenił(a) film na 5
Drizzer

wtedy to psychiatryk albo samobójstwo :D

schiz

To najlepszy horror jaki dane mi było oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones