PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625878}
3,3 7 515
ocen
3,3 10 1 7515
The Human Centipede III (Final Sequence)
powrót do forum filmu The Human Centipede III (Final Sequence)

Skoro część pierwsza i druga były tak glupie i nierealne to stawiam 100 zł że w trzeciej części stonoga będzie miała 100 nóg i dwa dopalacze.

Chlebakk

http://www.filmweb.pl/news/%22Ludzka+stonoga+3%22+będzie+miała+ponad+500+(pięćse t)+segmentów!-83278

Chlebakk

http://www.filmweb.pl/news/%22Ludzka+stonoga+3%22+będzie+miała+ponad+500+(pięćse t)+segmentów!-83278

Rosetta Stoned

Byłem blisko z tymi dopalaczami.

Chlebakk

Tylko czekać na kontynuację trójki w postaci takich hitów jak "Stonoga 4: Reaktywacja" "Stonoga 5: Powrót' ", "Stonoga 6 I ostatnia krucjata". Serię zakończy crossover "Stonoga 7: Stonoga vs Predator"...

Rosetta Stoned

Może tez być stonoga w wielkim mieście.

kathrina357

To będzie 8 cześć...

ocenił(a) film na 2
Rosetta Stoned

9 część to będzie The Beginning.

Co nie zmienia faktu, że trójkę obejrzę ;D

iluvatar11

Który to jednocześnie będzie Prequelem do Stonogi Zero :D

ocenił(a) film na 2
Rosetta Stoned

To jadąc dalej tym tropem, 11 część serii będzie Alien Human Centipede i będzie opowiadał o połączeniu w stonogę ludzi i obcych, ponieważ rzecz dziać się będzie w 2030 roku na stacji kosmicznej ;D

iluvatar11

Strach pomyśleć co będzie gdy Six sprzeda prawa do serii twórcom Mody Na Sukces...

ocenił(a) film na 2
Rosetta Stoned

Albo jak przeczyta to forum. Od razu więcej pomysłów na film ;D

ocenił(a) film na 7
iluvatar11

Kac Stonoga konta Mechagodzilla. Stonoga po grubym kacu walczy z godzilla o przyszłość ludzkości. W tle flaga amerykańska.

tearofmankind

Ludzka stonoga i kamień filozoficzny (remake harry'ego pottera)

ocenił(a) film na 4
Rosetta Stoned

hahahaha. padłem

Rosetta Stoned

Haha xD Dzięki za poprawę humoru

użytkownik usunięty
Rosetta Stoned

haha stonoga vs. predator, zesralam sie hahhah :D :D

"zesrałam się" - komentarz idealnie dopasowany do filmu :D

Rosetta Stoned

Stonoga Unlimited. Stonoga:Krąg.

kondimybondi

Perpetum stonogile

Chlebakk

Z ledwością zmęczyłam na dwa razy pierwszą część. Na kolejne nie mam siły i ochoty. To był najgorszy i najnudniejszy film w moim życiu.

JosephineBlake

ten film jest raczej potwornie okropny ze az sie zygac chce nawala patosem jest glipi nierealny jednym slowem ogromna schiza ale nie powiem ze jest nudny... ;D

xidi

Dla mnie te "okropności" umieszczane były trochę na siłę i po 30 minutach były po prostu nudne.

Chlebakk

mistrz ale kompletnej tandety, ,zupełny brak czegokolwiek

ocenił(a) film na 1
Chlebakk

Czwarta odsłona zapewne złączy całe narody, piąta być może całą ludzkość!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones