PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442784}
6,5 22 351
ocen
6,5 10 1 22351
5,9 10
ocen krytyków
The International
powrót do forum filmu The International

Ziewaniu na tym dziele sztuki filmowej nie ma końca...

ocenił(a) film na 8
Cpt_Spaulding

Nie zgadzam się. Film w swoim gatunku jest jednym z lepszych jakie ostatnio powstały. Fakt, że końcówka troszkę przesadzona ale ogólnie film zasługuje na 8/10.

ocenił(a) film na 7
Cpt_Spaulding

Gówienko to masz w głowie

ocenił(a) film na 3
Wojtek_dpo

może jednak przeniesiesz swój rynsztok na Pudelka? admini Filmwebu powini wreszcie się zdecydować, czy
chcą aby Filmweb był forum filmowym, czy miejsce popisów dla gówniarzy.

ocenił(a) film na 6
Cpt_Spaulding

Też przysypiałem i czekałem kiedy się skończy, żebym już mógł się położyć.

ocenił(a) film na 10
hcosim

ja uważam że film był bardzo dobry i pewnie większości się nie podoba to że film jest realistyczny, nie ma happy end'u , i bezsensownej strzelaniny jak np:szklana pułapka która jest arcydziełem w porównaniu z ostatnim domem po lewej. 9/10.

ocenił(a) film na 3
Vicky1001

nie ma bezsensownej strzelaniny powiadasz... ominęła cię 10 minutowa strzelanka w wieżowcu w tym filmie?
oczywiście, żadne służby się nią nie zainteresowały bo po co... ten film to jest pastisz. nudny pastisz :/

ocenił(a) film na 10
Cpt_Spaulding

10 minutowa ktoś tu nie oglądał szklanej pułapki gdzie strzelanka jest 2 godzinna

Vicky1001

Miałam nadzieję na coś dobrego, ale przysnęłam.
Może spróbuję jeszcze raz i dopiero wystawię ocenę...

ocenił(a) film na 9
Cpt_Spaulding

Autorowi wątku proponuję solidne wysypianie się, bowiem skoro przy takim filmie przysypia, to przy większości filmów nie tylko przyśnie ale jeszcze spadnie z krzesła/fotela/łóżka tłucząc sobie podstawę czaszki, a to już niebezpieczne dla zdrowia.

Film b.dobrze zrealizowany, nie wszystko zostało wyjaśnione, ale to tym lepiej - lubię filmy, w których trzeba myśleć i samemu domyślić się odpowiedzi na niektóre pytania. Strzelania było niedużo, akcja w tym szklanym muzeum (a nie wieżowcu jak ktoś wyżej wspomniał) niepretensjonalna. Przyjemnie mi się oglądało, napięcie trzymało do końca. Polecam 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones