PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442784}
6,5 22 354
oceny
6,5 10 1 22354
5,9 10
ocen krytyków
The International
powrót do forum filmu The International

Nie polecam

ocenił(a) film na 3

Film przynudza, a sensacja nie powinna...za dużo głupich dialogów,rekwizytów bóg wie z czego itp. najwidoczniej reżyser sam zagmatwał się w swoim filmie i stracił wątekl;-) jak dla mnie słabizna daje 3+ ;-D za próbę zrobienia z tego filmu filmu akcji i sensacji. Nie Polecam

operatortokarki

Jak dla mnie to film był nudny, wcale mnie nie zaciekawił. Jak dla mnie to nie jest sensacja, którą ogląda się z zapartym tchem do ostatniej minuty. Usypiałem na nim i wznawiałem oglądanie chyba z 6 razy. Po obejrzeniu zwiastuna film zapowiadał sie na brdziej dynamiczny, a tu taka kiszka i flaki z olejem ;] Byc może ktoś lubi długie monotonne dialogi, ale ja, gdy widzę, że nic sie nie dzieje, w głosnikach cisza - to poprostu zasypiam. I tu takich momentów jak na sensacje było widocznie za dużo :P

Nisetety tylko 5/10

POzdro

estEban_2

Ehhh troche niegramatycznie napisalem :P a mozliwości edycji posta jak nie było tak nie ma :P Swoja droga to zauwazylem ze tego serwisu nikt nie moderuje. Kiedys zglaszałem do usniecia 5 takich samych postów pod rząd i do tej pory wiszą~~ Takze apeluje do wladz serwisu: PRZYDAŁBY SIĘ JAKIŚ MODERATOR!!!!! :P

użytkownik usunięty
operatortokarki

Pomyliłeś się. Dajesz 3+ bo próbowałeś oglądać ten film jakby to miał być film akcji. Tylko nie wiem dlaczego wszyscy oczekują kolejnej masowej papki. Chyba przez zalew tego typu produkcji nie umiemy oglądać już nic innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones