PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534216}
6,2 344
oceny
6,2 10 1 344

The Italian Key
powrót do forum filmu The Italian Key

Film opowiada o zbuntowanej 19-letniej dziewczynie, która musi spędzić najbliższe miesiące u dalekiej rodziny
w prowincjonalnym włoskim miasteczku. Jednak na miejscu odnajduje przyjaźń i miłość.

Michal17

Dzieki, wlasnie potrzebowalem opisik ; )

joker_chomik

nmz apropo znamy sie z c h o m i k u j

Michal17

Domyśliłem się po tym jak znajduje kolejne opisiki do filmów, pozdrawiam chomiczku ; )

ocenił(a) film na 6
Michal17

Niestety, opis nietrafiony. Bo dziewczyna nie jest zbuntowana, ani o daleką rodzinę nie chodzi. Ja bym napisała tak:
Młoda dziewczyna, po śmierci swojego opiekuna, dostaje w spadku jedynie stary klucz, który nie tylko otwiera willę we włoskim miasteczku, ale i jest wskazówką do odkrycia prawdy o swojej najbliższej rodzinie, którą utraciła jako małe dziecko i której nie jest w stanie pamiętać.

Collony

i po co ta wazelina

ocenił(a) film na 6
Michal17

Po to, że przekopiowanie opisu z innej strony nie oznacza, że jest on poprawny.

Collony

~Collony, ech każdy ma prawo dać swój opis, Ty sie troszke za bardzo wczuwasz, skoro masz inna wizje, to zgłoś swoj opis i na tym zakończ, a nie krytykuj innych, bo to chyba nie o to chodzi...

ocenił(a) film na 6
joker_chomik

Każdy ma prawo dać opis i tak też zrobiłam. Nie krytykuję, zwróciłam tylko uwagę na błąd. Po prostu ktoś mógłby odnieść złe wrażenie, tak jak ja i tyle.

ocenił(a) film na 7
Collony

Opis collony jest prawidłowy.

ocenił(a) film na 9
patrycja_s

Chyba ważne żeby opis był prawidłowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones