PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816194}
6,8 1 521
ocen
6,8 10 1 1521
7,5 11
ocen krytyków
The Last Black Man in San Francisco
powrót do forum filmu The Last Black Man in San Francisco

Różne filmy już oglądałem ale ten zaiste wyróżnia się na ich tle. Zazwyczaj chodzę spać między 23 a 24 więc godz. 20 jest doskonała na seans. Niestety pierwsze podejście do tego filmu rozpoczęte o godzinie 20 skończyło się po ok 20 minutach - tak mnie znużyło, że nie byłem już w stanie nic innego robić, wyłączyłem TV i położyłem się spać. Następnego dnia odpaliłem film więc w dzień i to był strzał w dziesiątkę bo chyba tylko uwagi na wczesną porę udało mi się znów nie zasnąć a jedynie raz czy dwa przymykały mi się oczy. Na prawdę ciężko jest stworzyć takie dzieło więc gratulację dla twórców od widza, która ma na koncie nie tylko Śmierć w Wenecji ale i wiele innych filmów z szybko postępującą akcją i ciekawą fabułą i usnął może na 3 filmach w życiu.

Nie chcę zdradzać fabuły bo musiałbym opowiedzieć w 2 zdaniach cały film - tak bardzo jest ona skomplikowana, wielowątkowa i długa a i nikt przed seansem nie przeczytałby tego co napisałem bo oflagowano by tę wypowiedź słowem Spoiler a tak być może uratuję komuś 2h życia. Jeśli więc to czytasz - ja już swoich nie odzyskam ale ty jak najbardziej możesz ich jeszce nie stracić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones