PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747434}
1 052
chce zobaczyć
The Last Witch Hunter 2
powrót do forum filmu The Last Witch Hunter 2

I nie wiadomo jak się przyjmie, a oni już drugą część dają? Tak nietypowo ;)

filmowy_laufer

Może już wiedzą że ten film jest skazany na sukces... XD

filmowy_laufer

Ja byłam na pierwszej części w kinie i mnie pozytywnie zaskoczyła, więc myślę że druga część będzie nie gorsza

Magda_ania1

Wątpię, żeby była kontynuacja skoro box office nawet nie zwrócił całego budżetu :P

filmowy_laufer

Nic jeszcze nie jest wiadome może będzie a może nie wszystko się okaże!

filmowy_laufer

Zarobił 33,9 mln :)

mmaakkss

Z tego co podaje filmweb to 123,8 mln ;)

filmowy_laufer

Według wikipedii 123,9 :) Więc jest stabilnie :) No i odjąłem 90 mln budżetu :)

mmaakkss

Film musi zarobic dwa razy tyle ile wynosi budżet, żeby się wogóle zwrócił. Dopiero potem zaczyna zarabiac na siebie. Ten film jest tak naprawdę na minusie, więc o kontynuacji raczej nie ma mowy.

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Według ostatecznych wiadomości zarobił łącznie troche ponad $141.5 milionów dolarów, a pieniądze nadal płyną do twórców ze sprzedaży filmów na DVD .

Chyba wiadomo, że z DVD jakieś wielkich zysków nie ma, szczególnie że film jakiś znany nie jest.

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Prawda, ale chcąc byc dokładnym nawet to należało by policzyć, jest to moze procentowo niski zysk, ale film jest dość świeży więc z biegiem lat jakies pieniądze sie zbiorą, pozatym coraz popularniejsze jest wypożyczalnie lub kupowanie filmów przez internet (np. HBO GO, Apple TV), a z tego tez jakies pieniądze lecą dla producentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones