PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660906}
5,8 2 151
ocen
5,8 10 1 2151
The Lifeguard
powrót do forum filmu The Lifeguard

ocena 6/10

ocenił(a) film na 6

historia lekko naciągana, prawie 30letnia kobieta na skraju depresji - możliwe, wraca do domu, ok niech wraca, ale to co sie
dzieje poźniej- no prosze Was, palenie trawki z gimnazjalistami, romans z młodszym o 15 lat, pani wicedyrektor i jej
problemy z zaciążeniem oraz sfrustrowany gej, jedyne co ratuje ten film, to cudna muzyka i historia tygrysa.

ocenił(a) film na 5
izunia158

to jest film, więc historia może być naciągana, ale naciągnęli ją tak, żeby jak najwięcej pokazać-zrobić "ambitne kino" z zakłopotaną główną bohaterką i z mnóstwem "problemów dzisiejszej młodzieży", zastanawiam się, czy nie przegięli w swojej ambitności i profesjonaliźmie. Plus dla Kristen, lubię ją, ale to aktorka znana bardziej z komedii romantycznych, w dodatku przeciętnych (nie złych, ale są lepsze), a jednak aż tak bardzo się nie zawiodłam.

izunia158

Obejrzałem ten film w wersji oryginalnej, a słabo znam angielski ze słuchu. Zastanawiałem się co się zdarzyło jakieś 10 minut przed końcem filmu, Z jakiego powodu ten nastolatek Jason rozpaczał? Z góry dzięki!

ocenił(a) film na 6
Tomik_4

pewnie dlatego, że jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones