PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660906}
5,8 2 151
ocen
5,8 10 1 2151
The Lifeguard
powrót do forum filmu The Lifeguard

Hello I must be going (2012) z tym, że to łatwiejszy w strawieniu komediodramat. Polecam!

ocenił(a) film na 9
super_user

Jakie filmy w tym klimacie jeszcze polecacie? Chodzi mi o komedie bez hollywoodzkiej sztuczności i zadęcia, ale z tym czymś (np. wątkiem nostalgicznym, dramatycznym).

qubicka

Na początek polecam ci http://www.filmweb.pl/film/Free+Samples-2012-610751 :)

ocenił(a) film na 8
qubicka

wg mnie Jeff też ma to "coś". Polecam
http://www.filmweb.pl/film/Jeff+wraca+do+domu-2011-563097

qubicka

And while we were here - cudowny!

super_user

Rzeczywiście podobny, ale mimo że "The Lifeguard" mi się podobał, to jednak "Hello I must be going" wydawał się bardziej realistyczny. Z chęcią sprawdzę Wasze propozycje podobnych filmów.

super_user

Zaciekawiło mnie Pani porównanie - dlatego obejrzałem film.
Uważam że : "Hello I must be going" do "Lifeguard" ma sie tak jak krzesło do krzesła elektrycznego. Prawie to samo ale nie to samo. Prawie czyni Wielką różnicę. Ponieważ Jest Pani kobietą to może napisze inaczej : To tak jakby Beyonce porównywać do Eweliny Lisowskiej która spiewa ostatnio coś o cenach w markecie :) .
Mnie film rozczarował. Oczywiście pretensji do pani nie mam i mieć nie moge. Ot korzystam z internetu by wrzucić moj komentarz do Pani komentarza :) (bez złych intencji :)
M.

ocenił(a) film na 7
maciek79

Tak na marginesie, Beyoncé też grała w reklamach :)

Pozdrawiam :)

przemekrobertluczak

A to sory :) - widać jak sie znam na piosenkarkach :)
Konkludując: polecam obejrzeć "Hello I must be going" - moim zdaniem dużo lepsze od "chudej pani ratownik"

ocenił(a) film na 7
maciek79

"Ponieważ jest Pani kobietą to posłużę się imionami pustych celebrytek,z pewnością będzie łatwiej zrozumieć.Bo przecież jest pani kobietą."

super_user

Romans nastolatka ze starszą babką jest też tłem w "Notatkach o skandalu", jest to jednak dużo mocniejszy film, zarówno jeśli chodzi o fabułę jak i aktorstwo :)

super_user

A teraz doceniam The Lifeguard !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones