PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338069}
6,1 476
ocen
6,1 10 1 476
The Mysteries of Pittsburgh
powrót do forum filmu The Mysteries of Pittsburgh

6/10

ocenił(a) film na 6

CZuję jakiś dziwny niedosyt. Niby ciekawy, a jednak czegoś barakuje. Zdecydowanie jest to dramat. Sprawę dodatkowo pogorszył homoseksualny motyw który mnie troszeczkę zniesmaczył. Można obejrzeć

ocenił(a) film na 6
Mario_63

Biedaku. Wśród grona widzów współczesnego kina nie ma już miejsca dla takich, jak Ty.

ocenił(a) film na 5
bubble_factory

Może i nie ma miejsca dla takich poglądów - nie wiem, nie będę tu oceniał czy postawa tolerancji jest zawsze właściwa - ale jednak przychylam się do opinii, że wątek homoseksualizmu (a właściwe biseksualizmu) głównego bohatera rozwala fabułę. Cleveland może być kim chcę - "jego sprawa" :)) - ale Art powinien był pozostać przy Jane, bo od początku na tym to polegało. Art podkochuje się w pięknej Jane i wydawało się, że to ona jest najważniejsza w tej opowieści. Tymczasem finał jest ckliwie żałosny. Nikt nie wygrywa, wszyscy zostają jakby cofnięci na start i na koniec opowieść jakby na nowo się zaczęła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones