PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555853}
2,8 8
ocen
2,8 10 1 8
The Orphanage
powrót do forum filmu The Orphanage

no jak zwykle...cokolwiek by w Europie kasowego nie wyszło, już hamburgery robią wierną kopię.

pytanie: dlaczego.

stradiwariusz

odpowiedz: dla kasy, tylko i wylacznie.


Byku

Zaraz, zaraz, to znaczy że to jest amerykańska wersja? CZY ICH KOMPLETNIE POKURWIłO?!!!!

stradiwariusz

hahaha :D "hamburgery" dobre ;)

stradiwariusz

ten remake będzie amerykański!? i pytam się po co!? nie mają swoich pomysłów na filmy?;/
jak dla mnie El Orphanato jest świetny, a to pewnie będzie żałosne, ale obejrze żeby sprawdzic.

karolek101

Też obejrzę z ciekawości. Mam nadzieję, że będzie gorszy, bo nie chciałbym aby ten podobał mi się mniej niż mi się podoba.

stradiwariusz

Trochę mi się nie chce wierzyć, że to prawda. Jeszcze o ile rozumiem sens rimejkowania filmów japońskich, to w tym przypadku już kompletnie nie. To chyba jest jakiś żart :)

dran

dla amerykanów najgorszy horror to czytać napisy w kinie, dlatego wolą zrobić własną wersje.

Dzinn z Butelki

hehe, pewnie masz racje ;D
Też nie rozumiem po co robić coś, co już było i wszyscy to znają ;p ale Amerykanie już tak widocznie mają, że muszą wszystko zrobić po swojemu (co nie znaczy, że lepiej xd). ;)

stradiwariusz

Odpowiedz: A dlaczego nie ?
Co wy sie tak czepiacie? Każdy wie, że dany film to remake i nikt nie zmusza do oglądania. I tak większość go zobaczy żeby porównać z oryginałem i jak zwykle ocena będzie zaniżona tylko dlatego, że remake.

tokyo 666

Hmm.... bo.... Amerykańskie produkcje bardzo często ssą, w sposób amerykański, czyli: Ameryka znowu ratuje świat, zróbmy film, który się spodoba wiekszej ilości ludzi i, co najważniejsze, na proste amerykańskie umysły, czyli film traci na głęęębi, tzn ja tak myśle ;) Oczywiście, lubię także filmy odmóżżżdżające, ale jeżeli film ma założenie być refleksyjnym a nie efekciarskim i dobrą zabawą - niech taki pozostanie, a nie robić komerchę dla mas, dla tej tłuszczy, jeżeli nie rozumieją filmu - niech oglądają filmy dla nich, jest ich WIĘCEJ niż tych, które chcą coś przekazać, więc, co za problem? :)

PS ten komenć, że 'hamburgery(xD)" nie lubią czytać w kinie, był dobry ;) Btw - książka jeszcze lepsza, almost like always :)

stradiwariusz

jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones