PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873411}
5,3 3 096
ocen
5,3 10 1 3096
3,9 23
oceny krytyków
The Palace
powrót do forum filmu The Palace

"Produkcja nie spodobała się również Luisowi Martinezowi z "El Mundo". Napisał, że żarty pokazane w filmie są "nieznośnie nieświeże, homofobiczne i mizoginistyczne"."

To oznacza, ze film jest cudowny.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

To zachęcające.

Dramat

Wybitnie.

ocenił(a) film na 6
nnn_nnn

Jestem po seansie i jakoś nie widziałem tych homofobicznych czy mizoginistycznych żartów. Niektóre były czerstwe, ale to tyle. Niektórzy to się wszędzie doszukują problemów "na topie".

ocenił(a) film na 2
boolion

100% zgody, ten film nawet nie stał przy homofobicznych/mizoginistycznych żartach

nnn_nnn

Jakby napisali, że podobał się Prezesowi, dałbyś 20.
PS. Nawiasem mówiąc, przypuszczam, że nie oglądałeś...

ocenił(a) film na 5
nnn_nnn

Nie, to nie oznacza, że film jest cudowny. Żeby stwierdzić, że film jest cudowny, trzeba go obejrzeć. A w "The Palace" nie ma tej niepoprawności politycznej, o której zapewniał reżyser. Uwielbiam Polańskiego, ale spojrzeć na chłodno i powiedzieć, że te film po prostu nie wyszedł z jednego powodu. Całą kapitalną robotę operatora, scenografów i tak dalej (reżysera także, aktorów trochę mniej) niszczy słaby scenariusz. Trudno się zaśmiać podczas seansu, co najwyżej można się przy niektórych scenach lekko uśmiechnąć. A jeśli niepoprawnością jest wsadzenie nie wiadomo po co kobiet w burkach w dwóch scenach albo zakleszczenie podczas stosunku spowodowane śmiercią mężczyzny, to żadna niepoprawność. Fabuła zmierza donikąd, to po prostu zbiór nieśmiesznych skeczy, na który scenarzyści nie mieli pomysłu, jak je spiąć w całość. Jeszcze raz powtórzę: szkoda pracy na planie, bo przecież gołym okiem widać, że Polański mimo dziewięćdziesiątki na karku wciąż ma energię, pomysły i fun na robienie filmów.

LukaszJarosz25

ok, ale chyba nie zrozumiałeś mojego wpisu. To była po prostu zabawna reakcja na pewną recenzję. Filmu nie obejrzałem bo był w kilku kinach przez kilka dni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones