PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498360}
7,0 5 369
ocen
7,0 10 1 5369
The Perfect Host
powrót do forum filmu The Perfect Host

Jakby czegos tu brakowalo. Nie wiem moze bardziej wnikliwie poprowadzonych watkow pobocznych (dziewczyna, dochodzenie policji) . Jakos wszytsko na koncu zostalo splaszczone a to co okazalo sie pod koniec dodatkowym zaskoczeniem (ok.70 minuta filmu, film trwa 90 minut) powoduje juz tak naprawde rozwiazanie calej historii, poniewaz mozna sie domyslic jaki bedzie finał finałów. Radze rowniez nie zapoznawac sie z opisem filmu na innych stronach dlatego ze zdradza on poniekad tak naprawde prawie cala fabule filmu poniewaz przedstawia on glowny watek (bez szczegolow ale jednak) i zdradza ogolnie widzowi czego nalezy sie spodziewac, bo innych watkow w tej historii niestety nie ma. Znaczy sie sa tak jak wspomnialem wczesniej (dziewczyna, dochodzenie policji) ale sa w moim odczuciu chyba tak naprawde na sile wstawione w historie zeby ja zapelnic (byc wejsciem do fabuly i wyjsciem z fabuly). Szkoda bo naprawde w tym filmie byl ogromny potencjal. Najwlasciwsza dla mnie ocena tego filmu to 6,5 (czyli w miare wysoko). Zwazywszy ze takowej nie mozna wystawic a do 7 niestety troche zabraklo daje 6/10. Ogolnie polecam obejrzec ze wzgledu na "innosc" filmu ktory okazuje byc sie w pewnych momentach nawet (zalezy oczywiscie od poczucia humoru) lekkim komedio - thrillerem. Oczywiscie nie mylic z jakims glupkowatym thrillerem tylko bardziej z "czarno komedio - thrillerem" ;]

ocenił(a) film na 5
arielos

Zgadzam się, czegoś brakło. Może treści?
Bo ten film to wydmuszka, pusta w środku - nic,, a nic tam nie ma.
Konstrukcja może i zabawna, zaskakuje ze dwa razy, a w środku nic.
Za dwa-trzy dni nic nie będę z tego filmu pamiętał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones