PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39914}

The Ring - Krąg 0. Narodziny

Ringu 0: Bâsudei
6,1 4 549
ocen
6,1 10 1 4549
The Ring Krąg 0. Narodziny
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 0. Narodziny

Jak wyglada chronologia wszystkich tomow powiesci cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego i ile jest lacznie tomow powiesci cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego? Zamierzam przeczytac wszystkie tomy powiesci cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego i nie wiem, od ktorego tomu mam zaczac czytac, i ktore po kolei tomy mam przeczytac? Czekam na odpowiedz!

JanMortyr

a ja mam pytanie, podobne, w jakiej kolejności oglądacie Ring - wersja japońska, najpierw 0 potem 1 i 2 czy Ring 0 narodziny na końcu?

użytkownik usunięty
rosaria

Możesz oglądać w kolejności, w jakiej się ukazały: Ringu, Ringu 2, Ringu 0. Prequele zawsze się dobrze ogląda właśnie tak jak wychodzą, zawsze można wyłapać jakiś smaczek, nawiązanie do poprzednich części.

Ooooo, dzięki :) pozdrawiam :)

rosaria

Nadal nie wiem, jak chronologicznie przeczytać wszystkie powieści cyklu "Ring" Kojiego Suzukiego.

JanMortyr

Może według dat wydania ? ;) nie czytałem tego ale z Twojej wypowiedzi wynika iż nie ma w niej klasycznej chronologii, skoro autor nie pisał chronologicznie to znaczy że miało to coś na celu :)

ocenił(a) film na 7
Patrick00

Albo zobaczył, że się sprzedaje...

JanMortyr

wyboru nie masz bo tylko ring jest po polsku reszta tylko w obcych jezykach, widac wola tlumaczyc jakies chlamy a fajnej literatury nie poczytasz

ocenił(a) film na 8
JanMortyr

A ja bym się chciała z ciekawości dowiedzieć, skąd masz wszystkie części... Ja szukałam i można dostać tylko 2 części z wielu tych książek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones