PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39914}

The Ring - Krąg 0. Narodziny

Ringu 0: Bâsudei
6,1 4 549
ocen
6,1 10 1 4549
The Ring Krąg 0. Narodziny
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 0. Narodziny

Dlaczego i jak to sie stało ze jak jest moment gdy 2 babki uciekały lasem przed Sadako i schowały sie w tak jakby jakims domku i jak ich ta Sadako znalazła, to zaczełą wykonywac takie ruchy,ze az trzeszczały jej kosci i podwyższała sie , a ogólnie mi chodzi tylko o te jej trzeszczenie kosci. Wyjasnijcie mi to/

ocenił(a) film na 3
MansonBest

Hmm... najprawdopodobniej to dlatego, że uczennice chińskich liceów nie mają aż 3 godzin W-Fu tygodniowo.

ocenił(a) film na 10
Tink

Bardzo śmieszne z twojej strony... i nie dziwie sie :) Ale pytam sie naprawde DLACZEGO ??

ocenił(a) film na 3
MansonBest

To był zabieg mający na celu "przestraszyć" widza - ja sobie to tłumaczę upadkiem z wysokości dziewczyny, która musiała się nieźle połamać przy lądowaniu. Oczywistej odpowiedzi wszak nigdy nie dostaniesz bo takie są horrory. Pozostawiają wiele niewyjaśnionych obrazów w sferze domysłów widza tak, by ten zinterpretował je w zadowalający go sposób.

ocenił(a) film na 10
MansonBest

To przecież proste, wcześniej połamało i zmasakrowało ją kółko teatralne. Po jakimś czasie się zregenerowała na tyle, by ożyć, ale nie na tyle, by chodzić i poruszać się normalnie, kości zrosły się dość nietypowo. Poza tym, dochodzi aspekt niedopasowania. Duża - połamana, Mała - cała i na dodatek skarlona (przez to świństwo, które podawał jej Ikuma, żeby zahamować wzrost, by nie stała się potężniejsza). Zaczęła zabijać, gdy obie połączyły się na klifie, ale jak mówiłem niewiele to dało w kwestii sprawności ruchowej, bo samej Sadako nikt tych połamanych kości nie nastawiał, więc zrosły się nieprawidłowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones