PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39914}

The Ring - Krąg 0. Narodziny

Ringu 0: Bâsudei
6,1 4 555
ocen
6,1 10 1 4555
The Ring Krąg 0. Narodziny
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 0. Narodziny

Bardzo dobre... Ale to nie straszy. Jest raczej bardziej w klimacie... dramatu. Albo po prostu filmu bez happy endu (bo taki jest :P)

ocenił(a) film na 7
lubieyaoijakch

Święta racja... Zaproponuję werom zmianę gatunku na dramat, bo to faktycznie nie horror!

ocenił(a) film na 7
lubieyaoijakch

Przez dłuższą część filmu się wynudziłem. ALe końcówka była całkiem całkiem, horror to na pewno nie jest

Interblack

dokładnie dramat rodzinny a nie horror, nic a nic strasznego, tylko nie wiem dlaczego ją tak wyginało w tym domu, reumatyzm? bardziej śmieszne niż straszne

ocenił(a) film na 7
deamon82

Z "Ringami" zapoznałem się dopiero ostatnio, kiedy pokazała je TVP2.
Moje odczucie jest takie - przy każdym kolejnym mniej się bałem. Pierwszy "Ring" był naprawdę straszny. Drugi już niepotrzebnie pokomplikowany ( przez co stracił klimat ) a trzeci - tu się z Wami zgodzę - to raczej mroczny dramat z elementami fantastycznymi. Mimo to, a może właśnie dlatego, "zerówka" podoba mi się bardziej od "dwójeczki".

moody_mic

Zgadzam się z przedmówcami. "Krąg" - bardzo mi się podobał, klimat i te sprawy; 'Krąg 2' - niepotrzebne zamieszanie, miałam totalny mętlik w głowie:P, "Krąg 0" - film fajny, ale nic strasznego (moment w którym się raz wystraszyłam, to jak reporterka i dziewczyna z trupy siedzą w domku, reporterka wstaje by zamknąć drzwi przed Sadako - zamyka te pierwsze, a gdy się odwraca do drugich, ona już jest w środku - tak znienacka wylazła, że mi się wymsknęło "Jezus Maria!":P) - wg mnie, ładną dziewczynę wzięli na Sadako:) i tak "Krąg" się zamknął:). Już dawo miałam ochotę obejrzeć serię (ale o zerówce dowiedziałam sie dopiero z programu tv!:) i jestem wdzięczna TVP2 za emisję. Może jeszcze pokuszą się na inne japońskie horrory (które uważam, poniekąd, za b. dobre, nie jakieś americanskie remaki:P (- moje zdanie:) byłoby super. Chętnie zobaczyłabym Dark Water w wersji oryginalnej:) pozdrawiam:)

Mortiana

Tylko że ten film to nie był następną hollywódzką produkcją, a to coś już oznacza. Gdybym mieszkał w Japonii, znał japoński i umiał odróżniać tych wszystkich japończyków, to bym sie BARDZO bał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones