PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39914}

The Ring - Krąg 0. Narodziny

Ringu 0: Bâsudei
6,1 4 551
ocen
6,1 10 1 4551
The Ring Krąg 0. Narodziny
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 0. Narodziny

Czy ktoś mógłby mi napisać, co działo się w filmie po tym, jak Sadako zamordowano w teatrze, dokładnie po momencie, kiedy wiozą ją samochodem i jej niedoszły chłopak trzyma ją za rękę ? i co było na tej kliszy ?

moorland

Okazało sie ze prof. Ikuma trzyma na strychu drugą, złą Sadako. Doszło do połączenia obu Sadako i dziewczyna ożyła. Uciekała przez las ze swoim chłopakiem a reszta ekipy ich ścigała. Wtedy kontrole nad jej ciałem przejeła zła Sadako i wymordowała wszystkich z wyjątkiem swojego przybranego ojca (nie przez dobre serce bynajmniej). Ikuma postanowił ją zgładzic gdy sie zamieniła znow w dobra Sadako(wiadomo jak kilka ciosow + studnia:)) No i...KONIEC! Nic o żadnej kasecie wideo...

użytkownik usunięty
Yazon

Znaczy ja to pamiętam o tak...dał tej dobrej Sadako chyba coś do picia po chwili powiedział ,że to trucizna.Ona zaczęła krzyczeć i był dwór z tą studnią pokazany i ,że Sadako sie czołga w jej stronę na co on wziął jakąś siekierkę czy coś w tym rodzaju zadał jej cios i wrzucił dobrą Sadako do studni.Chociaż ciekawe w jedynce jak doszli do tego domku i było to wspomnienie z wymienioną wcześniej sceną to wyglądało na początku jakby Sadako się tej studni przyglądała.Wracają do tematu płakać mi się chciało jak już ją wrzucił do studni ona sie ,,obudziła"i ten chłopak powiedział jej ,że to tylko sen ,a ona znowu się obudziła i była w tej studini
P.S-niech ktoś mi wytłumaczy taką rzecz ,że w on(ojciec) ją wrzuca do studni która jest na dworze w jedynce ta kobieta chyba jakaś tam Yoshimi wpada do studni w małym domku gdzie znajduje Sadako-która nastepnego dnia wychodzi z tej studni która stoi na dworzu i do której wrzucił ją ojciec

użytkownik usunięty

A i jeszcze jedno bo to chyba nie zrobiła tego Sadako ,ale jak to sie stało ,że ta dziewczyna co miała główną rolę(którą potem dostała Sadako)umarła

ocenił(a) film na 7
moorland

Ogólnie ciekawa ta cała historia, ale jak w każdym kręgu dużo jest niejasności i dalej ludzie nie wiedzą, jak ta dziwaczna kaseta powstała... Głównym minusem (mimo, że sam film mi się podobał) jest fakt, że nie pokazali kto jest "prawdziwym" ojcem Sadako oraz jak "rozdzieliły" się na dobrą i tą złą...
Kolega zapomniał dopisać, że 2 Sadako powstały (mówił to "opiekun", który wychowywał obydwie dziewczynki) z jednej - w sensie ta druga z niej "wyszła" jakoś się rozdzielając...
Ciekawostką jest rysunek opiekuna w jego domu jak siedział sam, dowiedziawszy się o drugiej Sadako, która przyjechała z ekipą, by dać kres temu wszystkiemu...

ocenił(a) film na 7
MegaTM

Aha zapomniałem dodać, iż ta "zła" Sadako - przetrzymywana na strychu "pod kłódką", otrzymywała regularnie jakieś środki na pohamowanie wzrostu... Zapewne tylko scenarzyści są w stanie powiedzieć, czemu to miało służyć...

użytkownik usunięty
MegaTM

Chodzi o to, żeby nie rosła i nie stawała się coraz potężniejsza. Małą łatwiej było kontrolować.

moorland

Właśnie te rysunki. Wydaje mi się,że 2 Sadako były po prostu syjamskimi siostrami. I o to chodziło z tym rozdzieleniem. Nie uważacie,że te rysunki,które leżą na stole przedstawiają właśnie złączone syjamsko siostry?
I wlasnie o to chodzi,że rozdzielono je i ta druga ukrywano,bo może w tamtych czasach (bo w sumie nie wiadomo kiedy dzieje sie akcja) nie wiedzieli co to są syjamskie siostry i uważali to za jakieś wewnętrzne zło czy cokolwiek w tym stylu. Może to nawet jest zakorzenione kulturowo. Nie wiem,to tylko taka moja spekulacja...
Co myślicie?

Sara_von_Krolock

Hmmmm.......... bardzo prawdopodobne z tymi siostrami syjamskimi :)

Sara_von_Krolock

faktycznie te rysunki na to by wskazywaly ale ten opiekun powiedzial "sadako sie rozdzieliła " co wskazywaloby na to ze ten proces postepowal samoistnie i przez to matka zwariowala sadako od kiedy pamietam byla normalna dzieczyna rowniez wtedy gdy matka po urodzeniu jej przyniosła ja z tej jaskini nie ma tam nawet mowy o tym ze byla inna....moze to chodzi o wymiar duchowy jak dziewczyna z krwi i kosci wyszla by z amknietego pomieszczenia (chociaz on podawal jej jakies lekarstwa na zachamowanie wzrostu...hmm niewiem).... jedna czesc podazyla draga matki (tzn . przejela nie grozne zdolnosci paranormalne) druga w kierunku ojca ( i to zaznaczyl prawdziwego ojca) we wczesniejszej czesci tj. Ring2 wspomniane bylo(w tej jaskini) ze ojciec sadako byc moze nie byl czlowiekiem.....niewiem pewne jest to ze film jest zakrecony:) moze poprostu sie rozdzielila jak to w tego typu filmach bywa i nie nalezy głebiej w to wnikac :)

struna_janis

A ja wiem z książki, jak powstała kaseta - w miejscu studni, jak wszystkim wiadomo, wybudowano domek letniskowy. Przypadkiem do tego właśnie domku przyjechała na wczasy rodzina. Rodzice i syn. Syn miał ochotę na obejrzenie jakiegoś sitcomu, rodzice zaś mieli inny film w planach. Kupili więc kasetę i postanowili nagrać tamten sitcom synowi, aby obejrzał go potem w domu. Zapomnieli jednak o kasecie z włączonym nagrywaniem i opuścili domek letniskowy, słowem, zostawili kasetę, nawet jej nie obejrzawszy. Co na niej było - film Sadako. Wysłała ona fale do włączonego video i tak oto powstała "koszmarna kaseta". Dziękuję serdecznie za wszystkie odpowiedzi :)

moorland

Pochamowywał ją przed rośnięciem bo uważał że dziecku będzie trudniej czynić zło.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones