PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39914}

The Ring - Krąg 0. Narodziny

Ringu 0: Bâsudei
6,1 4 549
ocen
6,1 10 1 4549
The Ring Krąg 0. Narodziny
powrót do forum filmu The Ring - Krąg 0. Narodziny

Film mocno mnie rozczarowal. Sadzilem ze zobacze jakies interesujace wyjasnienie powstania potwora Sadako a zobaczylem totalny badziew, ktory pokazuja beznadziejnie glupia moim zdaniem wizje "rozdwajajacej sie" Sadako i nie tlumaczy wlasciwie nic. Nie powiedziano wprost kim tak naprawde byl prawdziwy ojciec Sadako - mozna sie tylko miec jakies niejasne domysly. Koncowa scena w ktorej ojciec wrzuca Sadako do stuni tez jest dziwna, bo przeciez w Ringu zarowno Japonskim jak i Amerykanskim widzielismy ze robi to matka.

Rozczarowani beda rowniez ludzie, ktorzy chca obejzec horror bo film wcale nie jest straszny i razi wrecz niskobudzetowoscia efektow (czy tez ich calkowitym brakiem - np scena w lesie w ktorej ludzie gina po prostu przewracajac sie bez zadnego powodu). Nie zebym uwazal ze w filmie najwazniejsze sa efekty ale pewne minimum powinno byc w tego typu filmach spelnione.

Stawiam 1/10 bo Ringu 0 byl dla mnie totalnym rozczarowaniem. Nie byl to w moim odczuciu ani dobry horror ani film wyjasniajacy cokolwiek w zwiazku z Sadako.

ocenił(a) film na 10
____16

Następnym razem dokładniej oglądaj filmy. W amerykańskiej wersji widać było, że matka zabiła Samarę, a w japońskiej Sadako zabił ojciec. Może idź do lekarza jak ty już nie rozpoznajesz płci.

ocenił(a) film na 1
anex90

wow to sie nazywa wypowiedz na poziomie... a ty moze idz do przedszkola :)

ocenił(a) film na 10
____16

W Ringu Sadako została wrzucona przez ojca - Dr.Ikumę. Shizuko się zabiła gdy Sadako była jeszcze dzieckiem.

ocenił(a) film na 10
____16

W Ringu Sadako została wrzucona przez ojca - Dr.Ikumę. Shizuko się zabiła gdy Sadako była jeszcze dzieckiem.

ocenił(a) film na 1
The_Ring_2

Rzeczywiscie zle to zapamietalem - w japonskim ringu zabil ojciec. Ale podtrzymuje reszte moich argumentow. Wyjatkowo denny film.

ocenił(a) film na 10
____16

Kwestia gustu. Mi podobało się odejście od panoszącej się na ekranie czystej grozy, jak to miało miejsce chociażby w Ringu 2. Może ten film nie tyle wyjaśnia, co pozwala widzowi po dwóch poprzednikach poznać dogłębnie Sadako. Szkoda tylko,że razem z odkryciem jej osoby, zniknęła tajemniczość filmu. No ale w sumie to miało być zamknięcie trylogii i rozwianie wszystkich niejasności (na ironię przez ten film jest ich jeszcze więcej). IMO bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 1
____16

Zgadzam się z tobą w 100%

użytkownik usunięty
The_Ring_2

a kokretniej wskoczyła do wulkanu:),a mi się zdaję czy ten wulkan był niedaleko od studni bo coś chyba było powiedziane;)??

użytkownik usunięty

Nie było nic takiego w żadnym filmie. Może w książce - jeszcze nie udało mi się jej dopaść, więc nie wiem. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
____16

Jeżeli ktoś naprwdę chce poznać całą historię niech przeczyta książkę. Film przedstawia tylko cześć historii.

ocenił(a) film na 10
____16

Moim zdaniem wyjaśnia i to dużo co prawda jest jeszcze pare spraw do wyjaśnienia ale żeby się wszystkiego dowiedzieć wystarczy przeczytać książke. Za dużo wymagacie. Mi sie podobał i to bardzo. Horrorem może nie był ale w końcu miał wyjaśniać i moim zdaniem WYJAŚNIŁ. Co prawda nie w 100% ale to dobrze że chociaż troche jest owiane tajemnicą... Moim zdaniem to dobrze bo wszystko nie powinno być przecież oczywsite i pozbawione tajemniczości do końca. Powiem tak- wyjaśnia to co powinnien zostawia owiane tajemnice też to co powinien- jak dla mnie jest świetny i do tego gra Yukie Nakamy też ciekawa.

ocenił(a) film na 6
Sada_ko

Jak dla mnie film przeciętny. Jakoś specjalnie nie przykułem do niego uwagi, kilka spraw nie wyjaśnił nad czym ubolewam, nie najgorszy pomysł z rozdwojeniem się Sadako. Jak dla ____16 ważne są efekty tak i dla mnie również odgrywają pewną rolę, ich minimalny poziom mnie zaskoczyl - negatywnie oczywiście.

Napiszę tak: jeżeli ktoś nie ma co robić, nudzi się to mogę ten film polecić ale nie koniecznie. Pierwszą część oceniłem 8 / 10, drugą część 7 / 10, tę część natomiast oceniam na 6 / 10. Z mieszanymi odczuciami.

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 1
____16

Na moje nieszczęście obejrzałam dzisiaj ten film. Jak dla mnie kompletna pomyłka i absolutnie zgadzam sie z ta recenzją (po przeczytaniu innych recenzji jedyne co mi przychodzi do głowy to http://i3.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/707/nothing-to-do-here-temp late.jpg.scaled500.jpg). Na szczęście istnieją ludzie którzy myślą. Gra aktorska była absolutnie beznadziejna, niektóre sceny przypominały fragmenty oper mydlanych keidy aktorzy stoją do siebie bokiem / tyłem i patrząc gdzieś w dal prowadzą baardzo dramatyczny dialog. Z pozostałymi częściami ma nie wiele wspólnego, tak samo z klimatem jak i z fabułą. Moja ulubiona scena jest kiedy w tym małym domku w lesie na końcu filmu Sadako wyskakuje zza ściany, ze łzami ze śmiechu w oczach kilkakrotnie przewijałam ta scenę. Jeśli ktoś liczy na dobry film absolutnie nie tędy droga.

ocenił(a) film na 5
____16

"np scena w lesie w ktorej ludzie gina po prostu przewracajac sie bez zadnego powodu" Nie wiem o co ci chodzi, jakie mają być efekty specjalne podczas zatrzymywania akcji serca bo mam nadzieje ze wiesz ze ona w taki właśnie sposób zabija ;)

ocenił(a) film na 6
____16

Zawiódłem się tym, że nie pokazali jak nakręcony został przeklęty film :).. Ogólnie Ring 2 i 0 są raczej niestraszne :)

____16

zgadzam się w recenzją,nudny dramat, na pewno nie horror, niektóre sceny jak z kiczowatych oper mydlanych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones