PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 991
ocen
7,0 10 1 42991
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

6/10

ocenił(a) film na 6

Film jest niezły lecz bez rewelacji, przypuszczałem, że jest to lepsza produkcja, ale się zawiodłem. Fajerwerków nie ma, podejrzewam, że amerykańska wersja jest gorsza. Muszę obejrzeć i porównać. Muzyka w filmie dobra, ale klimatu grozy jak na lekarstwo.

ocenił(a) film na 8
Normaden

Masz rację amerykańska wersja gorsza. Tutaj jest zdecydowanie straszniej dzięki tym typowym dla azjatyckiego kina dźwiękom. Film, jak to film - ma swoje wady i zalety ale ogólnie pozostawia dobre wrażenie. Chętniej do niego wracam niż do tej amerykańskiej wersji.

Moja ocena: 8 /10.

Pozdrawiam :)

Vacillator

Jak dla mnie film jest bombowy. Przede wszystkim świetny scenariusz. Więc oprócz napięcia, uczucia strachu fabuła wciąga i chcesz sie dowiedzieć o co w tym wszystkim biega (cecha niestety nie za częsta w horrorach, w których oprócz bzdurnych potworów i hektolitrów wylanej krwi często nic sie nie dzieje). No i do tego ten niesamowity klimat japońskiego oryginału, bo oczywiście zgadzam sie z przedmówcą że amerykańska wersja jest gorsza - nie jest zła, jest godna uwagi, ale kilkanaście milionów dolarów więcej wydanych na efekty specjalne nie rekompensują magii japońskiego oryginału.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones