PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 978
ocen
7,0 10 1 42978
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

„Ringu” to już klasyka gatunku i jeden z najlepszych; o ile nie najlepszy współczesny film grozy. Najlepszy dowód na to, że jeszcze da się skręcić coś świeżego i oryginalnego, a przy okazji przerażającego. Reżyser stworzył film zawierający w sobie potężny ładunek napięcia i potrafiący nie na żarty przerazić oglądającego – bowiem widz boi się już tego, co sobie wyobraża. Ten mój pierwszy Japoński horror, naprawdę dał mi się we znaki, oglądałem go w wieku ok. 12 lat. Najbardziej bałem się wyjścia Sadako z ekranu telewizora (scena wręcz kultowa). Polecam!

ocenił(a) film na 9
Devil666

Także ja dołączam się do tych rekomendacji.

ocenił(a) film na 8
Devil666

chyba bardziej podobała mi się książka... Bo filmowy motyw ducha dziecka wrzuconego do studni kojarzy mi się za bardzo z amerykańskim "The Changeling" z 1980r.

Devil666

Popieram w pełni założyciela tematu. Mnie się w ogóle bardzo podoba film(ten film video w filmie;)bo jest taki niezrozumiały(na początku) i taki upiorny...

ocenił(a) film na 7
Devil666

Mi się średnio ten film podobał, była jedna fajna akcja, film trzymał mnie w napięciu ale dla mnie mało straszny był dam mu 6/10

ocenił(a) film na 8
Devil666

Jeśli chodzi o ten film to...KLIMAT, co tu dużo gadać, czuć go na kilometr, niczym nieświeży oddech Sadako...
10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones