PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 980
ocen
7,0 10 1 42980
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

Jeśli znacie inne ciekawe japońskie horrory to napiszcie tytuły proszę!

ocenił(a) film na 10
wiccanka_2

Ju-on 1 i 2, Dark Water, All Night Long 1,2 i 3, Ringu 0... To konkretnie z japońskich, bo z reszty Azji dodałbym jeszcze tajlandzki Shutter. A jak lubisz gore to Guinea Pig 1 i 2, Naked Blood i Ichi The Killer.

użytkownik usunięty
Masaru

ja też polecam tajlandzki shutter-widmo straszne jak nie wiem

True story, bro! Ja oglądałem ten film z kolegą późno w nocy (było to w wakacje w domku letniskowym, gdzie za oknem było strasznie ciemno, a była ze mną jeszcze kuzynka drugiego kolegi i on sam we własnej osobie, ale spał) i tak strasznie się bałem po nim, że sikałem przez okno zamiast lecieć do kibla :)

ocenił(a) film na 6
vegas666

hehe ;)

japrzemo79

"Nocny pociąg z mięsem" nie jest dla Ciebie. Przykro mi, ale tak jest. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
wiccanka_2

The Grudge 1
2 i 3 nie oglądałem, ale ponoć jedynka najlepsza;)

wiccanka_2

Audition. Byłam na tym filmie w kinie. Wiedziałam tylko to, że jest to film dla widzów o mocnych nerwach, więc poszłam, ale potem nie wiedziałam, czy mam żałować, czy nie. W każdym razie polecam. Na mnie wywarł ogromne wrażenie.

Stypcia

Ja od siebie mogę dodać jeszcze z produkcji azjatyckiej:
- Gin gwai (czyli Oko)i 1 i 2.
- Face
- Cindrella
- Las śmierci
- Opowieść o dwóch siostrach

ocenił(a) film na 7
Ruda2211

a ja od siebie jeszcze dodam:
Nieodebrane połączenie

wiccanka_2

One Missed Call w wersji japońskiej. Nie oglądałam ale słyszałam, że ciekawe.

FckingPrincessMia

ale ja oglądałem i polecam :) trzyma w napieciu od początku do końca

wiccanka_2

Shutter - mój nr 1!
Świetny, a końcówka zwala z nóg.

użytkownik usunięty
wiccanka_2

- Sairen (Forbidden Siren) - trzyma w napięciu do samego końca
- Ekusute (EXTE, Hair Extension), - Purei (Pray) - podobnie
- Toshi Denetsu Monogatari Hikiko (Urban Legend Story Hikiko) - animowany, ale straszny!
- Kuchisake-Onna (Carved) - też klasyk, doczekał się sequela i prequela
- Kairo (Pulse) - inne spojrzenie na horror,
- Gosuto Shisutemu (Ghost system), - Mizuchi (Death Water) - w podobnym klimacie jak Kairo
- Otoshimono (Ghost Train) - krytycy zjechali ten film, ale mnie się podoba, zwłaszcza że nawiązuje do Lovecrafta
- Kokkuri-san, - Hitori Kakurenbo Gekijo-ban (Creepy Hide and Seek) - młodzi ludzie wywołują duchy dla zabawy, a potem...!
- wszystkie Klątwy (Ju-On Curse 1 i 2, Ju-On Grudge 1 i 2 a także Klątwa Białej Staruszki i Czarnej Dziewczyny), a jeśli spodobają Ci się Klątwy, to zapewne polubisz też Ju-Rei (The Uncanny)
- wszystkie Nieodebrane Połączenia (1, 2 i 3)
- i oczywiście cała saga Ringu (1, 2 i 0) - a jeśli ciekawi Cię alternatywny sequel, możesz obejrzeć Rasen (Spiral) - tylko dla zagorzałych fanów Ringu, bo to nie jest ładna historia
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
wiccanka_2

Dodał bym jeszcze:
-zdjęcie śmierci
-komórka
-czerwone pantofelki
-puls
-infekcja
-reinkarnacja
-wizje.

użytkownik usunięty
wiccanka_2

shutter-widmo tajlandzki rzecz jasna;D

Mam pytanie : a z skąd ściągnąć te filmy?? :)

emi04011985

Z wypożyczalni.

Jestem za :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones