PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 981
ocen
7,0 10 1 42981
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

Mam pytanie

użytkownik usunięty

Czy ten film po swoich pierwszych 10 minutach jest tak samo nudny czy staje sie ciekawszy? Bo niestety tylko tyle udalo mi sie go obejrzec:P moga byc spoilery

użytkownik usunięty

Patrząc na godzinę o której oglądałeś ten film( o ile godzina na filmweb'ie to ta godzina) i na dzień tygodnia ( praktycznie środek tygodnia), mogę śmiało powiedzieć, ze ten horror na pewno cię nie przestraszy i nie wyda sie ciekawszy. Godziny po popołudniowe to nie godziny do oglądania horrorów. Może jeszcze robisz to w towarzystwie kolegów itd.?

użytkownik usunięty

ja go oglądałam chyba dzień wcześniej wieczorem z siostrą. I bez kolegów:P

użytkownik usunięty

a i jeszcze pytanie - co ma do tego dzień tygodnia?:)

użytkownik usunięty

Powiem tyle. Dni w środku tygodnia związane są z pewnym napięciem związanym z obowiązkami, towarzystwem, pracą itd. Nasz umysł wtedy funkcjonuje zupełnie inaczej niż w taki weekend. W weekend ludzie, którzy spędzają go raczej w domu i czują się akurat odizolowani od świata, są bardziej podatni na horrory. Ale to tylko taka teoria. Właściwie tu nie chodzi o dzień tygodnia w jakim film się ogląda, ale po prostu o gusta. Odpowiedz sobie czy jakieś inne horrory japońskie poza Ringu ci się podobały. Bo jeżeli nie, to nic dziwnego, ze ten film ci się nudził.

użytkownik usunięty

nie napisałam, że cały film mnie nudzi, tylko, że pierwsze 10 minut. A że nie ocenia się książki po okładce (oczywiście to metafora:)) powstrzymałam się od oceny filmu. Proszę, czytaj posty innych ze zrozumieniem i nie odbieraj tego jako atak na Ciebie:)

Oglądałam film jakieś 5 lat temu ale dokładnie pamiętam, że się nie bałam. W całym filmie były dla mnie może 3-4minuty świetnego strachu. Oczywiście to kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones