PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 980
ocen
7,0 10 1 42980
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

Tutaj wypiszcie ludzie która wersja martewj dziewczynki ze studni bardziej was przeraziła - wydanie amerykanskie czy azjatyckie????

MilesQuaritch

To jasne,że azjatyckie.Poza tym wychodząca z telewizora Sadako nie jest dziewczynką tylko dorosłą kobietą!Po szczegóły odsyłam do Ringu 0.W pierwszym Ringu Sadako jako dziecko pojawia się tylko przed chwilę.Postać upiora jako małej dziewczynki została rozwinięta dopiero dwa lata później w co najmniej 3 filmach jednocześnie:w Ringu 0,Ko-rei i Gawi(polecam tylko te dwa pierwsze).Verbinsky miał z czego czerpać,mimo to jego Samara jest zbyt komputerowa i za mało złowieszcza.A jej mordka,którą ukazuje ofiarom tuż przed śmiercią jest przy oku Sadako po prostu śmieszna.

Grendel

Zgadzam się. Sadako bardziej podziałała na moją psychikę, zresztą jak cały film. Od niego własnie zaczeła się moja fascynacja skośnookimi horrorami:) Azjatyckie mają ten swój klimat, natomiast w amerykańskich remake'ach to wszystko wydaje mi się jakoś sztuczne.. puste.. nawet denerwujące.
I popieram, że aby zrozumieć szczegóły, należy sięgnąć po Ringu 0. Tych dwóch innych nie oglądałam, ale nadrobię, nadrobię:)) Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Grendel

Nom oglądałam tak:wszystkie części Amerykańskie jedynkę japońską no właśnie ring 0 i początek dwójki.Pamiętam dobrze bo jak miałam 6-7 lat to obejrzałam japońską wersje 5 lat później(w tym roku)amerykańską i bardziej przerażająca jest Sadako to oko jej i ,że nie miała paznokci to było okropne;]

ocenił(a) film na 10
MilesQuaritch

Sadako w pewnym sensie zmieniła moje zycie :p. Ringu to byl pierwszy film, który tak mnie przestraszyl, ze obiecywalam sobie ze juz nigdy nie obejrze zadnego horroru. Ale teraz jestem szalona, nalogowa ogladaczka horrorow (zwlaszcza azjatyckich :D) i od tego zaczela sie moja fascynacja w ogole Japonia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones