PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 980
ocen
7,0 10 1 42980
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

Zbyt straszny

użytkownik usunięty

Przez ostatnie kilkanascie lat widzialem ponad 11000, ale tak przerazajacego filmu nie widzialem. Napiecie, ktore jest budowane w tym filmie jest nie do zniesienia. Wszystkie czesci "Milczenia owiec" to tylko przekaska, a horrory gdzie flaki przewalaja sie po okrenia to betka.
Wydaje mi sie, ze dystrybutor powinien zaznaczyc to przed wejsciem do kina. Nie wiem jakie sa reakcje innych, ale na moim seansie ludzie najzwyczajniej na swiecie krzyczeli ze strachu.

Jesli chcesz sprawdzic swoja wytrzymalosc The Ring jest lepszy niz skok na bangi

ocenił(a) film na 8

przerażający czy obleśny
Nie boję się byle czego, jednak opowiadania mojej koleżanki zrobiły na mnie wrażenie i pomyślałam sobie: o kurcze, będę się bać. I dzięki takiemu podejściu bałam się, ale tylko przez pierwszą część filmu. Potem zaczęła wciągać mnie zagadka, którą chcieli rozwiązać i potem już niczego się nie bałam. Więc wszystko zależy, w dużym stopniu, od nastawienia i od tego co się słyszało o filmie.
Poza tym przekonałam się, że horrory wcale nie są straszne, tylko obleśne. Jak pokazują zdewastowane twarze, jak coś pełza lub ktoś coś wyciąga z gardła, trudno nie mieć odruchów wymiotnych. Czasem myślę, że ludzie mają bardzo wybujałą wyobraźnię albo cierpią na brak dobrych pomysłów i dlatego powstają takie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones