PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35065}
7,0 42 980
ocen
7,0 10 1 42980
6,2 9
ocen krytyków
The Ring Krąg
powrót do forum filmu The Ring - Krąg

ten film mnie zawiodl!!! Spodziwalem sie dobrego horroru!! W rezultacie poszedlem na zwykly film, ktory momentami wiał trywialnoscią i byl smieszny!! Byc moze to inna kultura, ale wydobywanie przez dziwczyne wiader wody, a potem w koncu zamiana, bylo tak glupie ze jestem w szoku!!! Byc moze jestem niedojrzaly filmowo, ale w pewnych momentach film tracil swoja cala atmosfere! Nie byl kiepski, ale paramo akcjami zepsul swój caly wizerunek!!! pozdrawiam

użytkownik usunięty
superklusek

to kup sobie Frediego Krugera!
To nie chodź na filmy które Cię zawiodą! Nie czytałeś recenzji? Jak Cię horrory śmieszą to chodź na komedię to może będą Cię straszyć!

chyba!!!
wolno mi chodzic na co chce! Wyluzuj koles, czemu narzucasz mi swoje zdanie, ma mi sie podobac bo tobie sie podoba! Co ty jestes jakis super znawca! Nawet jslibys byl krytykiem filmowym to mam to w pupie! Film nie byl straszny prawie w ogole, musialbym sie tak jak co poniektorzy chyba nastukac, albo cos w tym stylu, bo tylko wtedy mozna zlapac paranoje, a la the best horror!!! Smieszni jestescie, wyluzujcie, kazdy pisze co chce

ocenił(a) film na 6

byłem już na wielu filmach, które mnie zawiodły, a recenzje miały bardzo dobre....
Nie każdy chodzi do kina, po tym jak przeczyta, lub usłyszy recenzje na temat filmu, który chce zobaczyć. Nie powinno się sugerować opiniami innych ludzi na jakiś temat, każdy ma swoje zdanie. Współczuję tym, co swój gust opierają na opinii obcych ludzi. A tak w ogóle to przypomnij sobie "Krzyk" albo "Prześladowca" i pomyśl czy te filmy nie śmieszą, a w założeniu są horrorami. Może ten drugi to thriller, ale wiadomo o co mi chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones